E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Tatry
Aktualności
 ABC turysty
   Przygotowanie
   Ekwipunek
   Informacje TOPR i TPN
   Oznaczenia szlaków
   Przewodnicy
   Przejścia graniczne
    Bezpieczeństwo
      Gdy spotkasz misia...
      Lawiny
      Ku przestrodze...
      Bezpieczeństwo, porady
   Zwierzę na szlaku
   Schroniska
 O Tatrach
   TPN i TANAP
   Klimat
   Geologia
    Zwierzęta
      Gatunki
   Rośliny
    Tatry w liczbach
    Historia
 Encyklopedia Tatr
   Alfabetycznie
   Tematycznie
   Multimedia
 Wycieczki
   Zaplanuj wycieczkę
   Miejsce startu
   Miejsce docelowe
   Skala trudności
   Wszystkie
 Jaskinie tatrzańskie
    SKTJ PTTK
      Aktualności
      Działalność
      Kurs
      Wspomnienia
      Polecane strony
      Galeria
      Kontakt
   Powstanie jaskiń
   Krążenie wody w skałach
   Nacieki
   Morfologiczne typy
   Klimat jaskiń
   Powstanie jaskiń tatrz.
Zagadki tatrzańskie
 Aktywny wypoczynek
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Na rowerze
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Galeria
Warunki w Tatrach
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
WIDOK Z RYSÓW   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
zenek, :-) coraz bardziej się upweniam, że jesteś lepszym szyfrantem od mojego ulubionego klasyka. Ty się boisz na Polski Grzebień?. Lepszego dowcipu nie mogłeś wymyślić. Wiesz jak ja się teraz czuję?, Udzielałam Tobie rad, że dasz radę, a ja na Rysach nie byłam.
Odpowiedz sobie sam :-)
 ewalina      15:04 Czw, 21 Lut 2013
Re: WIDOK Z RYSÓW   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Przepraszam,że się zdenerwowałaś.Dzięki za podpowiedzi na temat Tatr Słowackich. Ja naprawdę nie znam Słowackiej strony i nie wiem gdzie może być ciężej od Polskich Tatr. A Ja nie byłem na Polskim Grzebieniu i nie wiem jak tam jest.Dlatego dobrze ,że podpowiadacie to są bardzo cenne wiadomości.Pozdrawiam wszystkich nie odpowiadałem bo byłem w Karkonoszach.Pozdrawiam...
 zenek      16:02 Śr, 06 Mar 2013
Re: WIDOK Z RYSÓW   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
zenek, nie przepraszaj, bo ja się wcale nie zdenerwowałam. Pomyślałam tylko, że ja Tobie nic nie mogę doradzić, bo po prostu nie wiem. A jeżeli chodzi o Polski Grzebień, to w moim przekonaniu jest łatwiej niż na Giewont. Tyle tylko, że trasa dłuższa, ą więc kondycja musi być. Ale tej chyba Tobie nie brakuje. Przeczytaj wpis Joanny w wątku ZMARZŁY STAW CIĘŻKA DOLINA, dotyczący Słowacji, bo Ona jest ekspertem w tej kwestii. Również czes opisał bardzo ciekawie przejścia od schroniska do schroniska po słowackiej stronie.
A Karkonosze zimą są piękne, widziałam zdjęcia.
Pozdrawiam
 ewalina      09:30 Czw, 07 Mar 2013

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026