E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Narty
 Aktualności
   Bezpieczeństwo, porady
Kamery na wyciągach
Giełda sprzętu
 WYCIĄGI NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Poronin
   Zakopane
   Ząb
   Małe Ciche
 SZKOŁY NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
 WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
   Ząb
 NARTY
   Ciekawostki
    Historia
      Zawody
      Legendy nart
      Teksty archiwalne
      Narty na świecie
      SN PTT 1907 Z-ne
   Wielka Krokiew
   Sprzęt i technika
 SNOWBOARD
   Historia
   Jak powstaje deska
   Snowboard miękki
   Snowboard twardy
   Snowboard dla dzieci
   Snowboard dla kobiet
    Technika jazdy
    Triki
   Jak zostać instruktorem
   Boarder cross
   Galeria
 SKI-ALPINIZM
   Skitury
   Freeride
   Jak zacząć?
   Sprzęt
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Aktualności
Na Kasprowym Wierchu ruszyła trasa Goryczkowa!
 dodano: 24 Kwietnia 2017

Promocje na skipassy

To obecnie jedyny w kraju ośrodek narciarski, w którym nadal panują tak wspaniałe warunki do jazdy na nartach. Funkcjonują obie trasy narciarskie – Goryczkowa i Gąsienicowa, czynna jest także nartostrada z Goryczkowej. Dodatkowo, aż 20 proc. mniej zapłacą teraz za skipassy na Kasprowy Wierch zarejestrowani użytkownicy karty PKLpass.


To świetna wiadomość dla miłośników nart i snowboardu! Na Kasprowy Wierch powróciła prawdziwa zima. Po ostatnich opadach śniegu w Tatrach, sezon narciarski na jedynych w Polsce terenach o charakterze alpejskim może potrwać wyjątkowo długo. Trasy są świetnie przygotowane – narciarze cieszą się idealnymi warunkami do jazdy. W niektórych miejscach pokrywa śnieżna sięga nawet ponad 2 m.

- Kalendarzowa wiosna to idealny czas do spędzania wolnych chwil na Kasprowym Wierchu – to właśnie teraz „święta góra narciarzy” pozwala połączyć aktywny zimowy wypoczynek z prawdziwie wiosennym słońcem i wspaniałą opalenizną. Śniegu nadal przybywa, utrzymują się również minusowe temperatury, w związku z tym planujemy, że sezon zimowy potrwa aż do 7 maja – mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu PKL.

Polskie Koleje Linowe przygotowały na ten okres wyjątkową promocję - skipassy 1-dniowe i  2-dniowe można kupić teraz 20 proc. taniej. Ze zniżki mogą skorzystać posiadacze zarejestrowanej karty PKLpass, którzy zrobią zakupy w sklepie online, na stronie www.pkl.pl. Każdy może zostać zarejestrowanym użytkownikiem PKLpass i  korzystać z rabatu (szczegółowe instrukcje na stronach www.pkl.pl). Wszyscy pozostali narciarze otrzymają 10 proc. rabatu. Promocja jest ważna aż do odwołania.

Dostępny jest także skipass No Limit, umożliwiający wielokrotny przejazd koleją na Kasprowy Wierch.

W związku z wysokim zagrożeniem lawinowym, TOPR zaleca uprawianie narciarstwa zjazdowego i snowboardingu tylko na wyznaczonych i dopuszczonych trasach.

Na Kasprowym Wierchu znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie, jedyne w Polsce o charakterze alpejskim, na których możliwa jest jazda na naturalnym śniegu. Skipass obejmuje przejazd koleją linową Kasprowy Wierch, korzystanie z kolei krzesełkowych oraz ze znajdującego się na trasie Gąsienicowej slalomu z  pomiarem czasu.

* * *

Polskie Koleje Linowe to przedsiębiorstwo z 80-letnią tradycją działające w branży turystycznej, operator kolei linowych w kluczowych lokalizacjach turystycznych w Polsce. Spółka oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i  restauracyjną. Obecnie PKL działa w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach: Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Mosorny Groń, Palenica oraz Góra Żar. PKL jest największym pracodawcą na Podhalu, zatrudniającym ponad 200 osób. Priorytetem PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie dalsze inwestycje i poszerzanie oferty turystycznej z  jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne.«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    3471

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2024