E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Podhale
 Regiony Podhala
   gm. Bukowina Tatrz.
   gm. Nowy Targ i Szaflary
   gm. Kościelisko
   gm. Poronin
   gm. Czarny Dunajec
   gm. Biały Dunajec
   gm. Zakopane
Warto odwiedzić
Wycieczki po Podhalu
 Folklor podhalański
   Gwara góralska
   Muzyka
   Taniec
   Zwyczaje
   Strój regionalny
    Śpiewnik góralski
   Budownictwo
   Sztuka
   Pasterstwo
   Oscypek
   Ciupaga
   Górale
   Kuchnia
   Legendy
   Owczarek podhalański
 Kultura i sztuka
   Muzyka
   Malarstwo
   Rzeźba
   Literatura
   Architektura
   Artyści
 Imprezy w regionie
 Aktywny wypoczynek
    Rowery
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Powiat Tatrzański
Aktualności
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Aktualności

Aktualności
Promocja książki „Na Giewont się patrzy” w Galerii Jednego Autora
(żródło: )

Galeria Jednego Autora w Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury serdecznie zaprasza na promocję książki „Na Giewont się patrzy”, Oficyna Wydawnicza Oryginały, Aleksandra Karkowska, Barbara Caillot Dubus. Spotkanie odbędzie się 4 (wtorek) kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 w DW „Jasny Pałac” ul. Tetmajera 24 w Zakopanem. Wstęp wolny!
( 26 Marca 2017)
Zbigniew Tlałka - spotkanie z cyklu Mam Wam coś do powiedzenia
(żródło: )

Zapraszamy do Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - odział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - na spotkanie z cyklu Mam Wam coś do powiedzenia. W dniu 24 marca (piątek) 2017 r. o godz. 17.00 gościć będziemy p. Zbigniewa Tlałkę - laureata tegorocznego Konkursu Jednego Wiersza im. Jerzego Tawłowicza. Spotkanie poprowadzi Beata Zalot . Serdecznie zapraszamy
( 20 Marca 2017)
Prelekcja Adama Kitkowskiego - "Wielcy Polacy pod Giewontem" cz. 1
(żródło: )

Zapraszamy na prelekcję Adama Kitkowskiego - "Wielcy Polacy pod Giewontem" cz. 1
( 8 Marca 2017)
Promocja książki "Rotmistrz Włodzimierz Budarkiewicz – partyzant, przyjaciel Witolda Pileckiego"
(żródło: )

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na promocję książki Tadeusza Morawy Rotmistrz Włodzimierz Budarkiewicz – partyzant, przyjaciel Witolda Pileckiego 9 marca (czwartek) 2017 r. o godz. 17.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu Ratusz - Rynek 1
( 7 Marca 2017)
Już wkrótce curling zagości pod Tatrami!
(żródło: )

Poszukujesz nietuzinkowej sportowej rozrywki dla siebie, rodziny lub znajomych? Chciałbyś poznać curling, obejrzeć zawody i spróbować swych sił podczas wypuszczania kamieni lub szczotkowania na lodzie? A może jesteś zainteresowany przygotowaniem spotkania integracyjnego w oryginalnej formie? Zapraszamy mieszkańców Podhala i turystów, osoby prywatne i organizacje, amatorów i doświadczonych curlerów na Curling pod Tatrami! W dniach 10-31 marca na lodowisku w Czarnym Dunajcu odbędą się:
( 6 Marca 2017)
Kulturalna Stolica Podhala w marcu
(żródło: )

Tym razem zaczynamy 4 marca (sobota) o godz. 16.00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37), Galą najpiękniejszych arii operowych i operetkowych oraz baletem w wykonaniu Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. W programie m. in.: J. Bizet Carmen Uwertura; E. Kalmann Księżniczka Czardasza Co się dzieje, oszaleje; L. Bernstein West Side Story Czuję się piękna; R. Cocciante Dzwonnik z Notre Dame Bell; L. Dalla Caruso; E.L. Weber Koty Pamięć; czy J. Wiliams Gwiezdne Wojny, Marsz Imperialny. A to początek. Bilety: 100zł.
( 1 Marca 2017)
Zaproszenie na "Wieczór " w Czerwonym Dworze - 6 marca 2017
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula  oraz Zakopiańskie Centrum Kultury zaprasza na „Wieczór w Czerwonym Dworze”   „Patroni Memoriału im. Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny (1946-1994)- sportowcy i patrioci.”   Prowadzenie – Wojciech Szatkowski   6 marca 2017r., o godzinie 18.00 przy ul. Kasprusie 27 w Zakopanem
( 22 Lutego 2017)
Posiady Góralskie - Premiera filmu o Kurierach Tatrzańskich
(żródło: )

28 lutego 2017 r. o godz. 18:00 Związek Podhalan Oddział Zakopane zaprasza  na Posiady Góralskie  w Kinie „Giewont” ul. Kościuszki 4 : Odbędzie się premiera filmu  o Kurierach Tatrzańskich „ Bohaterowie tatrzańskich szlaków”. Serdecznie zapraszamy młodzież na spotkanie z rodzinami kurierów tatrzańskich.
( 21 Lutego 2017)
Jedność w różnorodności - Tradycje Kulturowe Polskiej Góralszczyzny
(żródło: )


( 21 Lutego 2017)
XXII Parada Gazdowska - Biały Dunajec, 19 lutego 2017 r.
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy do Białego Dunajca na XXII Paradę Gazdowską, która odbędzie się w niedzielę 19 lutego. W programie tradycyjnie parada gazdowska i kumoterska oraz zawody w skiringu, ski-skiringu oraz wyścigi kumoterek. Zapisy uczestników i rozdawanie numerów od godziny 10.30 obok mostu do Gliczarowa Dolnego. Na 11.30 zaplanowaliśmy przejazd wszystkich zaprzęgów na polanę pod osiedlem Gile, gdzie o 12.00 odbędzie się oceniana przez jury parada i dyscypliny szybkościowe.
( 16 Lutego 2017)
10 edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS
(żródło: )

BUKOVINA Resort zaprasza na 10. edycję zawodów polo na śniegu w Tatrach! W dniach 9-12 lutego b.r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS. W zimowej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, tuż obok Hotelu BUKOVINA, do rywalizacji staną cztery drużyny kobiece i cztery męskie. Wezmą one udział w Turnieju Głównym. Dwa zespoły młodych zawodników zaprezentują się natomiast w Turnieju Beginners Incentive Cup.
( 9 Lutego 2017)
Zaproszenie na Uroczystości z okazji Powstania Chochołowskiego
(żródło: )


( 8 Lutego 2017)
50% taniej. Ogólnopolski weekend niższych cen
(żródło: )

50% taniej. Ogólnopolski weekend niższych cen „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”
( 5 Lutego 2017)
"MÓJ ŻYWOT MARNY" - promocja książki Józefa Pitonia
(żródło: )

Związek Podhalan Oddział Zakopane serdecznie zaprasza na Posiady Góralskie w dniu 7  luty 2017 r. pt. "MÓJ ŻYWOT MARNY'' -   promocja książki Józefa Pitonia Biała Izba - ul. Kościuszki 2 godz. 19:00  Wstęp wolny.
( 1 Lutego 2017)
45. Góralski Karnawał
(żródło: )

45. Góralski Karnawał Bukowina Tatrzańska 9–12 lutego 2017 r.
( 30 Stycznia 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017   - Tatry Noclegi Zakopane online