E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Podhale
 Regiony Podhala
   gm. Bukowina Tatrz.
   gm. Nowy Targ i Szaflary
   gm. Kościelisko
   gm. Poronin
   gm. Czarny Dunajec
   gm. Biały Dunajec
   gm. Zakopane
Warto odwiedzić
Wycieczki po Podhalu
 Folklor podhalański
   Gwara góralska
   Muzyka
   Taniec
   Zwyczaje
   Strój regionalny
    Śpiewnik góralski
   Budownictwo
   Sztuka
   Pasterstwo
   Oscypek
   Ciupaga
   Górale
   Kuchnia
   Legendy
   Owczarek podhalański
 Kultura i sztuka
   Muzyka
   Malarstwo
   Rzeźba
   Literatura
   Architektura
   Artyści
 Imprezy w regionie
 Aktywny wypoczynek
    Rowery
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Powiat Tatrzański
Aktualności
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Aktualności

Aktualności
Zaproszenie na "Wieczór " w Czerwonym Dworze - 6 marca 2017
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula  oraz Zakopiańskie Centrum Kultury zaprasza na „Wieczór w Czerwonym Dworze”   „Patroni Memoriału im. Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny (1946-1994)- sportowcy i patrioci.”   Prowadzenie – Wojciech Szatkowski   6 marca 2017r., o godzinie 18.00 przy ul. Kasprusie 27 w Zakopanem
( 22 Lutego 2017)
Posiady Góralskie - Premiera filmu o Kurierach Tatrzańskich
(żródło: )

28 lutego 2017 r. o godz. 18:00 Związek Podhalan Oddział Zakopane zaprasza  na Posiady Góralskie  w Kinie „Giewont” ul. Kościuszki 4 : Odbędzie się premiera filmu  o Kurierach Tatrzańskich „ Bohaterowie tatrzańskich szlaków”. Serdecznie zapraszamy młodzież na spotkanie z rodzinami kurierów tatrzańskich.
( 21 Lutego 2017)
Jedność w różnorodności - Tradycje Kulturowe Polskiej Góralszczyzny
(żródło: )


( 21 Lutego 2017)
XXII Parada Gazdowska - Biały Dunajec, 19 lutego 2017 r.
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy do Białego Dunajca na XXII Paradę Gazdowską, która odbędzie się w niedzielę 19 lutego. W programie tradycyjnie parada gazdowska i kumoterska oraz zawody w skiringu, ski-skiringu oraz wyścigi kumoterek. Zapisy uczestników i rozdawanie numerów od godziny 10.30 obok mostu do Gliczarowa Dolnego. Na 11.30 zaplanowaliśmy przejazd wszystkich zaprzęgów na polanę pod osiedlem Gile, gdzie o 12.00 odbędzie się oceniana przez jury parada i dyscypliny szybkościowe.
( 16 Lutego 2017)
10 edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS
(żródło: )

BUKOVINA Resort zaprasza na 10. edycję zawodów polo na śniegu w Tatrach! W dniach 9-12 lutego b.r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS. W zimowej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, tuż obok Hotelu BUKOVINA, do rywalizacji staną cztery drużyny kobiece i cztery męskie. Wezmą one udział w Turnieju Głównym. Dwa zespoły młodych zawodników zaprezentują się natomiast w Turnieju Beginners Incentive Cup.
( 9 Lutego 2017)
Zaproszenie na Uroczystości z okazji Powstania Chochołowskiego
(żródło: )


( 8 Lutego 2017)
50% taniej. Ogólnopolski weekend niższych cen
(żródło: )

50% taniej. Ogólnopolski weekend niższych cen „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”
( 5 Lutego 2017)
"MÓJ ŻYWOT MARNY" - promocja książki Józefa Pitonia
(żródło: )

Związek Podhalan Oddział Zakopane serdecznie zaprasza na Posiady Góralskie w dniu 7  luty 2017 r. pt. "MÓJ ŻYWOT MARNY'' -   promocja książki Józefa Pitonia Biała Izba - ul. Kościuszki 2 godz. 19:00  Wstęp wolny.
( 1 Lutego 2017)
45. Góralski Karnawał
(żródło: )

45. Góralski Karnawał Bukowina Tatrzańska 9–12 lutego 2017 r.
( 30 Stycznia 2017)
Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru, Scholi i Kapeli "Bukowianie"
(żródło: )

W czwartek nie będzie (tak jak informowaliśmy na harmonogramach zimowych) występu zespołu "Orlynta" z Bukowiny Tatrzańskiej. W tym dniu zapraszamy na 18.00 do Kościoła Parafialnego w Bukowinie Tatrzańskiej na Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru, Scholi i Kapeli "Bukowianie".
( 30 Stycznia 2017)
Wieczór z Romanem Dzioboniem "Nowotarski ? rodowód Dzioboniów"
(żródło: )

Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - zaprasza na spotkanie inaugurujące tegoroczny cykl pod wspólnym tytułem "Mam Wam coś do powiedzenia". W dniu 3 lutego (piątek) 2017 r. o godz. 18.00 zapraszamy na wieczór z panem Romanem Dzioboniem zatytułowany "Nowotarski ? rodowód Dzioboniów" , na którym autor opowie o poszukiwaniach i odkrywaniu początków swojego rodu oraz niespodziankach jakie z tego wynikły. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy
( 27 Stycznia 2017)
Na Giewont się patrzy - zaproszenie na spotkania autorskie
(żródło: )

Zapraszamy serdecznie na spotkania wokół książki " Na Giewont się patrzy”.   W piątek 27 ego styczna, godz.18:00 wieczór autorski / Warsztaty dla dzieci na Kalatówkach   W sobotę 28 ego stycznia, godz.18:00, wieczór autorski w kawiarni La Mano w Zakopanem   W poniedziałek 30 ego stycznia, godz.13-15, spotkanie / warsztaty w Bibliotece Miejskiej dla dzieci w Zakopanem   Do zobaczenia!
( 27 Stycznia 2017)
Parada Gazdowska w Gminie Poronin
(żródło: )

  Urząd Gminy Poronin Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie Oddziały Związku Podhalan Gminy Poronin Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Poronin zapraszają na Paradę Gazdowską w Gminie Poronin 29 stycznia 2017 r. (niedziela) o godzinie 11:00 na Polanie Lichajówki (przy drodze do Małego Cichego) Zapraszamy!!!
( 26 Stycznia 2017)
XVIII Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej
(żródło: )

Zapraszamy na niezwykły, bo urodzinowy Bal Charytatywny w Hotelu*** Mercure Kasprowy w Zakopanem. “Najpiękniejsze jest nie to, co widać, ale to co czuje dusza”  - to motto najlepiej charakteryzuje nas i naszych członków. Bawiąc się pomagamy dzieciom. Sprawia nam to ogromną radość i przynosi satysfakcję, bo pomaganie jest po prostu przyjemne.
( 23 Stycznia 2017)
Wernisaż wystawy "O ogrodach"
(żródło: )

Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - rozpoczyna nowy rok wystawą "O ogrodach" autorstwa Janiny Kraupe i Marty Kuli . Na wernisaż zapraszamy 20 stycznia (piątek) 2017 r. o godz. 18.00 . Wystawę, zorganizowaną we współpracy ze Stowarzyszeniem ODIN i Galerią Sztuki Współczesnej LABIRYNT w Krakowie, będzie można oglądać do 13 lutego 2017 r. Serdecznie zapraszamy
( 19 Stycznia 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017   - Tatry Noclegi Zakopane online