E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Podhale
 Regiony Podhala
   gm. Bukowina Tatrz.
   gm. Nowy Targ i Szaflary
   gm. Kościelisko
   gm. Poronin
   gm. Czarny Dunajec
   gm. Biały Dunajec
   gm. Zakopane
Warto odwiedzić
Wycieczki po Podhalu
 Folklor podhalański
   Gwara góralska
   Muzyka
   Taniec
   Zwyczaje
   Strój regionalny
    Śpiewnik góralski
   Budownictwo
   Sztuka
   Pasterstwo
   Oscypek
   Ciupaga
   Górale
   Kuchnia
   Legendy
   Owczarek podhalański
 Kultura i sztuka
   Muzyka
   Malarstwo
   Rzeźba
   Literatura
   Architektura
   Artyści
 Imprezy w regionie
 Aktywny wypoczynek
    Rowery
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Powiat Tatrzański
Aktualności
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Aktualności

Aktualności
XVI Tatrzańskie Wici
(żródło: )

Tatrzańskie Wici to idealna okazja na spotkanie z żywą kulturą i tradycją Podtatrza. Celem Tatrzańskich Wici jest promocja folkloru, zespołów regionalnych, twórców ludowych, produktów regionalnych, kultywowanie tradycji a przede wszystkim dostarczenie licznie przybywającym turystom i mieszkańcom znakomitej zabawy i dobrej muzyki rozrywkowej na żywo.
( 20 Czerwca 2017)
Przywitanie Lata w Nowym Targu
(żródło: )

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na PRZYWITANIE LATA ! W dniach 23-24 czerwca br. na nowotarskim Rynku zagrają Majka Jeżowska z zespołem, Piotr Zioła, UK Legends, Carrantuohill i Dikanda! Na zakończenie (24.06.2017 r., godz. 00:00) odbędzie się dyskoteka w gorących rytmach latino! Wśród atrakcji nie zabraknie również specjałów kuchni węgierskiej, domowych ciast i chlebów, regionalnych przysmaków, ogródków gastronomicznych: Rumcajs, Steskal, Związek Podhalan. Zapraszamy!
( 16 Czerwca 2017)
Wykład - "Polska za progiem" - wsie Beskidu Niskiego, których już nie ma
(żródło: )

Polskie Towarzystwo Historyczne w Nowym Targu Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu   zapraszają na otwarty wykład   Andrzeja Boryczko i Marka Stoszka (Polskie Towarzystwo Historyczne w Myślenicach)   "Polska za progiem" - wsie Beskidu Niskiego, których już nie ma   21 czerwca 2017 r. (środa) godz. 17.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu Ratusz - Rynek 1   Projekt "Klio - ratuszowe debaty o przeszłości" realizowany przy wsparciu finansowym: Gminy Miasto Nowy Targ
( 16 Czerwca 2017)
Janusz Radgowski - spotkanie z cyklu Mam Wam coś do powiedzenia
(żródło: )

Zapraszamy do Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu - oddział  Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - na cykl Mam Wam coś do powiedzenia. W dniu 19 czerwca (poniedziałek) 2017 r. o godz. 18.00 , na spotkaniu zatytułowanym "Wiedzieć" p. Janusz Radgowski - niepełnosprawny maratończyk, który pomaga innym - opowie o swoich wyprawach i działalności.
( 16 Czerwca 2017)
Koncert "Wieczór Bałkański"
(żródło: )

Zapraszamy serdecznie na koncert "Wieczór Bałkański".
( 13 Czerwca 2017)
Konkurs ciast "Góralskie Słodkości 2017"
(żródło: )

Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku zaprasza na coroczny konkurs ciast "Góralskie Słodkości 2017".
( 9 Czerwca 2017)
Prezentacja multimedialna "Jan Paweł II na Skalnej Ziemi"
(żródło: )

GOKR w Kościelisku i TWP w Zakopanem zapraszają na prezentację multimedialną "Jan Paweł II na Skalnej Ziemi" w dniu 8 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00 w GOKR - Kościelisko 76 (przy poczcie). Spotkanie poprowadzi Adam Kitkowski, gościnnie swoją poezję zaprezentuje Anna Karpiel "Bartuśka".
( 8 Czerwca 2017)
Dzień Papieski w Muzeum Podhalańskim
(żródło: )

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Dzień Papieski w Muzeum Podhalańskim 38. rocznica pierwszej pielgrzymki Św. Jana Pawła II do Ojczyzny 8 czerwca 2017 r. (czwartek) w godz. 9.00-19.00 Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego, Ratusz – Rynek 1
( 5 Czerwca 2017)
Dzień Dziecka w Gminie Kościelisko
(żródło: )

Już wkrótce Dzień Dziecka. W Gminie Kościelisko świętować go będziemy w niedzielę 4 czerwca na scenie plenerowej w Kościelisku. Startujemy o godzinie 12.00. Zapraszamy wszystkie dzieciaki !!!! Czeka na Was moc atrakcji ! W przypadku niepogody impreza odbędzie się w Domu Ludowym !!!!
( 1 Czerwca 2017)
Kulturalna Stolica Podhala czerwiec 2017
(żródło: www.mok.nowytarg.pl)

W tym miesiącu nieco w innej – telegraficznej – formie zapraszamy na wydarzenia kulturalne czerwca w Nowym Targu.
( 31 Maja 2017)
Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE
(żródło: )

Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE Czerwiec 2017 r.  Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 5 /Galeria MOK Pod Aniołem/   Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na spektakle dla najmłodszych. Przyjazna atmosfera, kameralna przestrzeń, bliski kontakt z widzem, interaktywność pozwolą dzieciom spokojnie i bezstresowo rozpocząć przygodę z teatrem.
( 31 Maja 2017)
Dzień Dziecka "Westernowo"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza na Dzień Dziecka "Westernowo", który odbędzie się 3 czerwca (sobota) 2017 roku w Parku Miejskim w Nowym Targu od godziny 11.00 - 18.00.
( 29 Maja 2017)
Taneczna Majówka z zespołem Góral Power
(żródło: )

Rada Rodziców w Podczerwonem serdecznie zaprasza na Taneczną Majówkę z zespołem Góral Power, która odbędzie się 27.05.2017 r. w remizie OSP w Koniówce. Zabawie tanecznej przyświeca szczytny cel. Cały dochód zostanie przekazany na dofinansowanie organizacji „zielonej szkoły” dla uczniów z Podczerwonego i Koniówki.
( 25 Maja 2017)
Dzień Dziecka w Rabkolandzie!
(żródło: )

Nie jeden, a cztery! W Rabkolandzie Dzień Dziecka to pełne cztery dni zabawy, a na dodatek zaprosimy Was do nowej krainy „Dolina Trzmiela”, której otwarcie zaplanowaliśmy na 1 czerwca!
( 25 Maja 2017)
VIII Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich ZŁOTE KIERPCE
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula w imieniu organizatorów zaprasza na VIII Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich ZŁOTE KIERPCE, który odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017 r.
( 24 Maja 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017