E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Spacery po Zakopanem
III ZAWODY TELEMARKOWE KLUBU SN PTT NA KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ
 dodano: 21 Lutego 2020

Miło nam poinformować o zawodach, które kolejny raz w nadchodzącym sezonie narciarskim organizuje Sekcja Telemarku wspólnie z Kotelnicą Białczańską. Nasz Klub, którego pełna nazwa brzmi Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Zakopane 1907 jest najstarszym stowarzyszeniem narciarskim, które zostało założone w 1907 i działa bez przerwy. Jedyny taki klub w Polsce! My w ramach Sekcji Telemarku postanowiliśmy organizować doroczne zawody aby popularyzować tą starą dyscyplinę narciarską.


Nasze zmagania rozrastają się z roku na rok. W ostatnich zawodach mieliśmy zawodników z Ukrainy. Termin naszych zawodów pokrywa się ze Światowym Dniem Telemarku, który przypada na pierwszy weekend marca, w tym roku to 7.03. Wobec tego chcemy już dziś zaprosić miłośników i entuzjastów telemarku na Kotelnicę Białczańską do Białki Tatrzańskiej. U nas na Kotelnicy odbywają się nie tylko zawody ale to również siedziba naszej Sekcji Telemarku i wobec tego pod naszym okiem można zgłębiać arkana sztuki jeżdżenia tym stylem, naprawdę warto! To prawdziwa wolność i dowolność narciarstwa. Gwarantujemy dobrą zabawę, zawody w formule Classic czyli będzie na trasie skocznia, pętla 360 stopni, oczywiście bramki i podbieg do mety. Każdy z uczestników otrzyma w ramach wpisowego pakiet startowy z niespodzianką! Niestety nie możemy zagwarantować słonecznej pogody :(

Przypominamy, że zawody odbędą się w sobotę 07.03.2020, na trasie 8A z Jankulakowskiego Wierchu (tak jak poprzednio), rozpoczęcie zawodów o godz. 10-tej. Wydawanie numerów od godz. 8,30 w okolicach startu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej włącznie z numerem konta, na które należy wpłacić wpisowe w wysokości 50 zł. W załączniku należy dostarczyć potwierdzenie opłaty wpisowej.
www.snptt.pl i www.bialkatatrzanska.pl
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem naszej sekcji: snptt1907gt@gmail.com
Dodatkowych informacji udzielą niżej podpisani. Do zobaczenia!!!
Piotr Jasieński „Szuwarek” 603 77 08 97
Stanisław Styrczula 501 61 60 39











«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    6204





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2025