E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Aktualności

Aktualności
Święto ulicy Strążyskiej
(żródło: )

Związek Podhalan oddział Zakopane serdecznie zaprasza na Święto ulicy Strążyskiej
( 18 Czerwca 2018)
Czyste Tatry - Made in Małopolska
(żródło: )

Pochodzenie ma znaczenie – taka idea przyświeca Małopolsce w tworzeniu nowego projektu, którego głównym celem jest wsparcie solidnego regionalnego biznesu, ciekawego dizajnu, dobrego smaku, wartościowych inicjatyw, a także miejsc i obiektów szczególnie atrakcyjnych w regionie. W ten właśnie sposób Czyste Tatry stały się produktem regionalnym, którym Małopolska może chwalić się w całej Polsce. 29 i 30 czerwca w Zakopanem finał projektu, którego celem jest posprzątanie górskich szlaków i zostawienie czystych Tatr. Gorąco zapraszamy!
( 15 Czerwca 2018)
CENTRUM ROZRYWKI POD GUBAŁÓWKĄ
(żródło: )

Już jutro otwarcie autoryzowanej Strefy Kibica  w Centrum Rozrywki pod Gubałówką, plac przy dolnej stacji PKL Duży namiot - duże emocje, duży ekran. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich. Centrum Rozrywki - prawdziwa rozrywka dla prawdziwych kibiców.
( 13 Czerwca 2018)
Noc Bibliotek
(żródło: )

Już w sobotę, 9 czerwca 2018 r., odbędzie się  IV wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.     Hasło tegorocznej akcji to   “RzeczpospoCzyta” - w wyjątkowym roku 100 lat niepodległości Polski czytamy polską literaturę, twórczo zajmujemy się rodzimą sztuką, przyrodą, poznajemy polską historię sprzed stulecia i tę bliższą.
( 6 Czerwca 2018)
Podróż historyczno-przyrodnicza
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Tatrzański Park Narodowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają w historyczno-przyrodniczą podróż KRONIKA IGŁĄ PISANA I LIŚĆMI MALOWANA. Zajęcia odbędą się 09.06.2018 r. / sobota/ o godz. 14.00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP Zakopane im. S. Żeromskiego, ul. Zborowskiego 1 oraz w Centrum Edukacji Przyrodniczej przy Rondzie im. Jana Pawła II. Liczba miejsc ograniczona.  Zapisy pod numerem 18201 4006   lub w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zborowskiego 1.
( 6 Czerwca 2018)
XVI Dni Zakopanego
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na XVI Dni Zakopanego.
( 4 Czerwca 2018)
Wieczór w Czerwonym Dworze "Zakopiańskie lata Kornela Makuszyńskiego"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula  Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają na Wieczór w Czerwonym Dworze   „Zakopiańskie lata  Kornela Makuszyńskiego”   prowadzenie: Maciej Krupa   Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej 4 czerwca 2018 r., o godzinie 18.00 przy ul. Kasprusie 35A w Zakopanem  
( 4 Czerwca 2018)
Zakopane Biega
(żródło: )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza do udziału w biegu na dystansie 3 km "Zakopane Biega", który odbędzie się 5 czerwca 2018 o godzinie 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym COS.
( 25 Maja 2018)
Branickie Mażoretki "Kaprys" w Zakopanem
(żródło: )

W dniach 4-6 czerwca Branickie Mażoretki „Kaprys” – Mistrzynie Polski, Europy i Świata zatańczą  na Placu Niepodległości w Zakopanem podczas obchodów Dni Zakopanego 2018. Zapraszamy!
( 29 Maja 2018)
Miasteczko elektrycznych jednośladów pod Wielką Krokwią
(żródło: )

W niedzielę, 3 czerwca, pod Wielką Krokwią w Zakopanem otwarte zostanie wyjątkowe miasteczko elektrycznych jednośladów. Specjalnie dla odwiedzających, zarówno dorosłych, jak i dzieci, przygotowano moc eko-atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Miasteczko jest częścią EkoWystawy w ramach II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE.
( 1 Czerwca 2018)
II Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE 2018
(żródło: )

W najbliższy wtorek, 5 czerwca, odbędzie się uroczysta inauguracja II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko – EKOZAKOPANE 2018. Wydarzenie poruszać będzie tematy ochrony środowiska, innowacji, najnowszych eko-technologii oraz eko-trendów. Program Forum obfitować będzie w liczne debaty, prelekcje ekspertów, premiery i imprezy dodatkowe dla gości i mieszkańców. EKOZAKOPANE 2018 wraz z wydarzeniami towarzyszącymi, potrwa od 3 do 6 czerwca.
( 30 Maja 2018)
ŚWIĘTUJMY RAZEM 90. URODZINY WŁADYSŁAWA HASIORA
(żródło: )

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą niedzielę (3 czerwca) o godz. 18.00 do Galerii Władysława Hasiora na wspólne świętowanie 90. urodzin artysty!   3 czerwca (niedziela) Galeria Władysława Hasiora   godz.  10.00    Bieg Hasiora (start: Kuźnice, meta: Galeria Władysława Hasiora) godz. 11.00     Kuratorskie oprowadzanie po Galerii Władysława Hasiora   godz. 18.00   „Świetlica powiatowa” pokaz slajdów Hasiora z autentycznym nagraniem wykładu Mistrza, urodzinowy tort (ufundowany przez cukiernię Samanta) z muzyką z płytoteki Hasiora w tle
( 30 Maja 2018)
VI Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych
(żródło: )

Małopolski Kurator Oświaty, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie, Starosta Tatrzański, Burmistrz Miasta Zakopane zapraszają na   VI Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych , który odbędzie   w dniach 29 i 30 maja 2018  na płycie Placu Niepodległości w Zakopanem.
( 28 Maja 2018)
Rycerski Dzień Dziecka
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na Rycerski Dzień Dziecka   1 czerwca 2018 od godz. 10.00 do Parku Miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i na Plac Niepodległości.  
( 24 Maja 2018)
X Zakopiański Test Coopera
(żródło: )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zapraszam na X Zakopiański Test Coopera, który odbędzie się 29 maja 2018 o godzinie 11:00 na Stadionie Lekkoatletycznym COS.
( 24 Maja 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018