E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Aktualności

Aktualności
Snow Festiwal - transmisja skoków narciarskich
(żródło: )

Zapraszamy serdecznie na Puchar Świata w skokach narciarskich! 18 - 20 stycznia 2019 - Transmisja na żywo na zakopiańskim Placu Niepodległości. Kibicujmy razem naszym skoczkom.
( 16 Stycznia 2019)
Ferie zimowe w Bibliotece
(żródło: )

Ferie Zimowe w Bibliotece 2019 - 15 - 23 stycznia 2019. Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają dzieci na zajęcia podczas Ferii Zimowych.
( 14 Stycznia 2019)
Ferie w Muzeum Tatrzańskim
(żródło: )

Ferie w Muzeum Tatrzańskim: Warsztaty rodzinne, Góralskie inspiracje, Podwieczorki z historią, Oprowadzania w cenie biletu.
( 9 Stycznia 2019)
Koncert Kapeli Hanki Wójciak
(żródło: )

Koncert w ramach X Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. 18 stycznia 2019 godz. 19.00 Msza Święta, a po niej koncert Kapeli Hanki Wójciak. Sanktuarium Najświętszej Rodziny, ul. Krupówki 1, Zakopane.
( 8 Stycznia 2019)
FERIE ZIMOWE W MUZEUM TATRZAŃSKIM WARSZTATY RODZINNE: STYLOWE ZAKŁADKI
(żródło: )

FERIE ZIMOWE W MUZEUM TATRZAŃSKIM - WARSZTATY RODZINNE: STYLOWE ZAKŁADKI - PONIEDZIAŁKI GODZ. 11.00 (14, 21, 28 stycznia 2019). Leluje, szarotki, dziewięćsiły czy rozety? To tylko niektóre z podhalańskich motywów dekoracyjnych. Na warsztatach dowiemy się nieco o tradycyjnym zdobnictwie stosowanym zarówno w podhalańskim stroju jak i architekturze. Po zapoznaniu się ze stałą ekspozycją etnograficzną każdy z uczestników, w oparciu o zdobyta wiedzę i inspiracje, stworzy własną zakładkę do książki.
( 8 Stycznia 2019)
FERIE ZIMOWE W MUZEUM TATRZAŃSKIM - FIS 1929 i FIS 1939 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem
(żródło: )

Podwieczorki z historią w Muzeum Tatrzańskim / gmach główny, ul. Krupówki 10, wstęp bezpłatny. 12 stycznia 2019 (sobota) godz. 17. FIS 1929 i FIS 1939 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - prezentacja dotyczyć będzie wielkich zawodów FIS rozegranych w Zakopanem w 1929 i 1939 roku, jako narciarskie Mistrzostwa Świata: ciekawostki, unikalne zdjęcia z archiwum Muzeum, wyniki i wspomnienia.
( 8 Stycznia 2019)
Wieczór w Czerwonym Dworze - Śpiewojmy i grojmy Mu, Dzieciątku Małemu – Godni cas pod Giewontem z góralami
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Zakopiańskie Centrum Kultury oraz Centrum Kultury Rodzimej serdecznie zapraszają na „Wieczór w Czerwonym Dworze - Śpiewojmy i grojmy Mu, Dzieciątku Małemu – Godni cas pod Giewontem z góralami”. Będzie to okazja do posłuchania kolęd i pastorałek w wykonaniu kapeli góralskiej oraz do wspólnego kolędowania. 7 stycznia 2019 godz. 18:00 - Willa Czerwony Dwór, Kasprusie, Zakopane.
( 3 Stycznia 2019)
Pokłon Trzech Króli
(żródło: )

Wydarzenie w ramach X Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. 6 stycznia 2019 - godz. 11.00 Msza Święta - Sanktuarium Najświętszej Rodziny, ul. Krupówki 1; godz. 12.00 Przemarsz z udziałem zespołów regionalnych, a także Mędrców ze Wschodu, w których role wcielają się aktorzy Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza oraz zespołu im. Klimka Bachledy i wspólne kolędowanie przy góralskiej szopce przy Starym Kościółku.
( 3 Stycznia 2019)
Spotkanie podróżnicze BAJKAŁ - W KRAINIE LODU
(żródło: )

Zapraszamy na spotkanie podróżników z biura SZEROKIE TORY i opowieść o najpiękniejszym jeziorze świata, połączone z pokazem slajdów. 5 stycznia 2019 godz. 21.15 Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Kawiarnia Teatru.
( 2 Stycznia 2019)
WIECZÓR O HENRYKU BEDNARSKIM – POGROMCY ZAMARŁEJ TURNI I LEGIONIŚCIE
(żródło: )

5 stycznia 2019 r. godz. 18.00 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza ul. Zamoyskiego 25
( 2 Stycznia 2019)
Koncert noworoczny chóru z Wielkiej Brytanii w Zakopanem
(żródło: )

Od wielu lat dobrym zwyczajem są koncerty noworoczne. Łączą one zwykle muzykę klasyczną z pieśniami bożonarodzeniowymi, zwanymi potocznie kolędami. Taki koncert odbędzie się w dniu 7 stycznia 2019 roku o godzinie 20.00 w sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.
( 2 Stycznia 2019)
SYLWESTER 2018 – informacje organizacyjne i porządkowe
(żródło: )

W dniu 31 grudnia 2018r. w godz. 19:00 – 01:00 na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem zorganizowana zostanie impreza masowa „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Jej uczestników prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami organizacyjnymi, związanymi z zapewnieniem porządku i bezpieczeństwa.
( 27 Grudnia 2018)
DZIEŃ JULIUSZA ZBOROWSKIEGO
(żródło: )

28 grudnia, godz. 16.30 gmach główny Muzeum Tatrzańskiego   Zapraszamy do udziału w spotkaniu poświęconym jednej z najbardziej zasłużonych postaci w 130-letnich dziejach Muzeum Tatrzańskiego. Juliusz Zborowski (1888 – 1965) najpierw, od 1922 r., pełnił funkcję kustosza Muzeum, a potem Dyrektora (aż do śmierci). Stworzył z Muzeum placówkę naukową, sam wiele publikował. W 1937 roku został odznaczony za zasługi na polu pracy naukowej.
( 21 Grudnia 2018)
X Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych
(żródło: )

Od 24 grudnia zapraszamy natomiast na Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Będzie to wyjątkowa jubileuszowa dziesiąta edycja Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodził… Już od dekady w Zakopanem rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy, góralskie pastorałki, a także współczesne kompozycje w najlepszym wykonaniu. Te niezwykłe koncerty co roku umilają świąteczny i noworoczny czas, tworzą niezapomnianą atmosferę i przyciągają coraz liczniejszą publiczność.
( 18 Grudnia 2018)
Otwarcie Betlejemskiej Szopki
(żródło: )

W czwartek 20 grudnia o godz. 15:30 odbędzie się uroczyste otwarcie szopki przed Urzędem Miasta Zakopane z udziałem Parafialnego Regionalnego Zespołu "Giewont" i przekazaniem Betlejemskiego Światła Pokoju przez Harcerki i Harcerzy ZHP i ZHR.
( 18 Grudnia 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019