E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Podhale

Podhale
Festiwal sportowo – muzyczny Hunt Run!
(żródło: )

4 – 7 lipca 2019 w Białce Tatrzańskiej, w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, odbędzie się największy w Polsce Festiwal sportowo – muzyczny Hunt Run!
( 13 Czerwca 2019)
"Wieczór Chwały" w Kościele Parafialnym w Białym Dunajcu
(żródło: )

20 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała w Kościele Parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu zorganizowany zostanie "WIECZÓR CHWAŁY" i wyjątkowy Koncert Uwielbienia. Wystąpią w nim członkowie białodunajeckiego chóru parafialnego oraz zaproszeni goście. Początek o godz. 19:00 po wieczornej Mszy Świętej. Organizatorzy koncertu (są nimi: Parafia MB Królowej Aniołów w Białym Dunajcu, Chór Parafialny oraz Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu) gorąco zachęcają wszystkich parafian i gości do włączenia się we wspólną modlitwę i śpiew na chwałę Pana Boga.
( 13 Czerwca 2019)
I PIKNIK RODZINNY W RZEPISKACH
(żródło: )

Koło Gospodyń Wiejskich w Rzepiskach oraz Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska serdecznie zaprasza na I PIKNIK RODZINNY W RZEPISKACH 30.06.2019 r. / przy plebanii (Stajenka)
( 12 Czerwca 2019)
Gmina Kościelisko - kalendarz imprez 2019/06
(żródło: )

Gmina Kościelisko  kalendarz imprez 2019/06
( 3 Czerwca 2019)
Kulturalna Stolica Podhala - Czerwiec
(żródło: )

Rozpoczynamy XVII Koncertem z cyklu „Dzieci Dzieciom” w dniu 4 czerwca (wtorek) o godz.14.30 w nowotarskim MOKu (al. Tysiąclecia 37). Nowotarskie Przedszkola zapraszają Rodziców i bliskich naszych milusińskich na ich artystyczne występy na scenie MOK. Wstęp wolny.
( 3 Czerwca 2019)
Wieczór w Muzeum Tatrzańskim „Norweskie ślady Nart” w ramach Święta Małopolski
(żródło: )

1.06.2019 (sobota), godz. 18:00 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza, ul. Zamoyskiego 25   Podczas spotkania będzie można posłuchać opowieści inspirowanych północą, m.in. o polarnikach norweskich: Roaldzie Amundsenie i Fridtjofie Nansenie, skoczkach z Kongsbergu, bogatych tradycjach narciarstwa biegowego w Norwegii i narciarstwie wędrownym w górach Tafjordfjella i Alpach Sunmorskich. Nie zabraknie także staronormańskich sag na temat narciarza Hemminga.
( 28 Maja 2019)
ORLEN WYŚCIG NARODÓW - Bukowina Tatrzańska - 01-02.06.2019
(żródło: )

W dniach 1-2 czerwca odbędzie się, po raz pierwszy w Polsce, kolarski ORLEN Wyścig Narodów należący do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup. To wyjątkowe wydarzenie, w którym o zwycięstwo walczyć będą reprezentacje państw z całego świata. Znakomici kolarze, drużyny narodowe i wymagające górskie trasy wokół BUKOVINA RESORT – to wszystko zwiastuje wielkie sportowe emocje.
( 24 Maja 2019)
XXI Majówka w Dzianiszu oraz XXI Gminny Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych
(żródło: )

Wójt Gminy Kościelisko Związek Podhalan Oddział w Dzianiszu oraz Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zapraszają 26 maja 2019 r. na  XXI Majówkę w Dzianiszu oraz XXI Gminny Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych
( 20 Maja 2019)
Małopolskie Dni Rodziny w Muzeum Tatrzańskim
(żródło: )

W maju już po raz kolejny Marszałek Województwa „oddaje klucze” do regionu małopolskim rodzinom, zapraszając wszystkich Małopolan do włączenia się w regionalne obchody „Małopolskich Dni Rodziny”. Z tej okazji zaproponowaliśmy wstęp dla rodzin na hasło „Małopolskie Dni Rodziny” do jednej z naszych filii. W dniu 19 maja 2019 r. (niedziela) o pełnych godzinach, zaczynając od godz. 10:00 startujemy z oprowadzaniem po Muzeum Powstania Chochołowskiego (ostatnie oprowadzanie o godz. 13:00).
( 15 Maja 2019)
Noc Muzeów 2019 w Muzeum Tatrzańskim
(żródło: )

NOC MUZEÓW 2019 W MUZEUM TATRZAŃSKIM 18 maja 2019 (sobota), godz. 20.00 – 24.00
( 14 Maja 2019)
NOC MUZEÓW 2019
(żródło: )

NOC MUZEÓW 2019 18 maja 2019   W dniu 18.05.2019 odbędzie się kolejna edycja Nocy Muzeów w Zakopanem. Oferta jest bardzo szeroka i skierowana zarówno do dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Wzorem lat ubiegłych przygotowano konkurs dla uczestników wydarzenia. Swoją obecność w wybranych placówkach trzeba będzie opatrzyć pieczątkami na specjalnie przygotowanej karcie. Karty dostępne będą w placówkach biorących udział w Nocy Muzeów lub na stronie www.zakopane.pl Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
( 8 Maja 2019)
PAPIESKA MAJÓWKA NA BACHLEDÓWCE
(żródło: )

Wójt Gminy Czarny Dunajec Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu Związek Podhalan Oddział Czerwienne zapraszają na PAPIESKĄ MAJÓWKĘ NA BACHLEDÓWCE Konkurs Góralskiej Pieśni Religijnej 11 maja 2019 r. w Klasztorze oo Paulinów na Bachledówce Rozpoczęcie godz. 9.00
( 7 Maja 2019)
Majowa Kulturalna Stolica Podhala
(żródło: )

Rozpoczynamy 3 maja (piątek) oficjalnymi Obchodami 228. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji. O godz. 11.00 rozpocznie się Uroczysta Msza Św. z udziałem Miejskiego Nauczycielskiego Chóru „Gorce” w ogrodach Kościoła Św. Katarzyny (ul. Kościelna). Następie przemaszerujemy wraz z Miejską Orkiestrą Dętą, delegacjami i pocztami sztandarowymi na Rynek pod Ratusz. Tam odbędą się okolicznościowe wystąpienia i złożenie kwiatów pod Tablicą Pamiątkową. Na koniec zapraszamy do Muzeum Podhalańskiego im. Czesława Pajerskiego na wernisaż wystawy „Koń a sprawa Polska. W 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”.
( 6 Maja 2019)
34. Przegląd Zespołów Regionalnych "Małe Bajania"
(żródło: )

2 maja 2019 r. na scenie Bukowiańskiego Centrum Kultury "Dom Ludowy" wystąpią dziecięce zespoły regionalne z terenu Gminy Bukowina Tatrzańska. Zobaczymy folklor górali podhalańskich i spiskich.
( 30 Kwietnia 2019)
DOŁĄCZ DO AKCJI "NIEPODLEGŁA – #MOJAFLAGA"!
(żródło: )

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkie Polki i Polaków oraz przyjaciół Polski do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia biało-czerwonej przy okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają flagę podczas święta państwowego lub w ważnym momencie życia. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z flagą i opublikować je w mediach społecznościowych z oznaczeniem  #mojaflaga  i  #niepodległa .   https://niepodlegla.gov.pl/   https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/dolacz-do-akcji-niepodlegla-mojaflaga/
( 30 Kwietnia 2019)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019