E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
Ograniczenia w ruchu podczas TDP w Bukowinie Tatrzańskiej
 dodano: 6 Sierpnia 2020

Szanowni Mieszkańcy i Turyści !!!!!!!!

W tym roku kolarze 77. Tour de Pologne zagoszczą w Gminie Bukowina Tatrzańska w dniu 8 sierpnia 2020r. (sobota).


W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że:

- w Bukowinie Tatrzańskiej, od godz. 5:30 do godz. 13:00 pojawią się utrudnienia z przejazdem przez rondo im Władysława hrabiego Zamoyskiego („Na Klinie”), szczególnie z dojazdem od ul. Kościuszki. Natomiast od godziny 13:00 do 22:00 nastąpi całkowite zamknięcie Ronda.

- w Bukowinie Tatrzańskiej od godziny 13.00 do 20.00 nastąpi zamknięcie ulicy Sportowej, ulicy Kościuszki, ulicy Długiej oraz ulicy Wierch Olczański.

- w Bukowinie Tatrzańskiej od godziny 14.30 do 18.30 na ulicy Wierch Rusiński nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu

- w Czarnej Górze od godz. 13:00 do 17:30 na ul. Tatrzańskiej nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu.

- w Jurgowie 13:00 do 17:30 na drodze krajowej nr 49 (od m. Czarna Góra do skrzyżowania z drogą powiatową do m. Rzepiska) nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu

- w Rzepiskach od godz. 13:00 do 17:40 nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu na drodze powiatowej na odcinku od miejscowości Jurgów do skrzyżowania z ulicą Potok Grocholów, drogi obok kościoła i cmentarza oraz drogi powiatowej od kościoła do granicy z Gminą Łapsze Niżne.

 - w Groniu od godz. 14:00 do 18:00 na drodze krajowej nr 49 oraz na ulicy Janiołów Wierch (droga powiatowa) od godz. 14:40 do 18:30 nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu.

- w Leśnicy, od godz. 14.40 do 18.30 na ulicy Łosie od m. Gliczarów Górny do m. Bukowina Tatrzańska nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu

Ruch drogowy będzie regulowany przez służby zabezpieczające. Zwracamy się również z prośbą o powstrzymanie się – w miarę możliwości - od poruszania się samochodami w dniu wyścigu, o zamknięcie w tym dniu psów oraz pilnowanie innego inwentarza domowego.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszam i jednocześnie zapraszam do dopingu na całej trasie wyścigu.

Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska

(-) Andrzej Pietrzyk«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    512

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2021