E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Podhale

Podhale
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 12
(żródło: )

  WB-I.6331.3.69.2018 Kraków, dnia 21 czerwca 2018 r.   Ostrzeżenie meteorologiczne nr 12 Burze z gradem  
( 21 Czerwca 2018)
„ŚPIYWANIE I GRANIE POD CHOCHOŁOWIAŃSKOM STRZECHOM” - FESTYN RODZINNY W CHOCHOŁOWIE
(żródło: )

Wójt Gminy Czarny Dunajec, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, Rada Sołecka w Chochołowie, Oddział Związku Podhalan w Chochołowie i OSP Chochołów serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny „Śpiywanie i Granie pod Chochołowiańskom Strzechom”, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2018 r. na placu przy remizie OSP w Chochołowie.
( 21 Czerwca 2018)
Występ zespołu im.Klimka Bachledy z zespołem ze Słoweni
(żródło: )

Występ zespołu im.Klimka Bachledy z zespołem ze Słoweni
( 18 Czerwca 2018)
KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018
(żródło: )

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej 38. Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego im. Jana Sunderlanda KRAJOBRAZ GÓRSKI 2018. 30 czerwca 2018 r. o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37. Przed wernisażem o godzinie 13.oo w Galerii "Jatki" odbędzie się wystawa indywidualna Przemysława Kruka
( 15 Czerwca 2018)
Wariacje Tischnerowskie w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru STU
(żródło: )

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru STU. Wystapią dla Państwa : Jerzy Trela, Krzysztof Pluskota, Andrzej Róg, Marcin Zacharzewski, Beata Schimscheiner, Monika Kępka. Scenariusz i reżyseria: Artur WIĘCEK „Baron”. 24.06.2018 (niedziela) godz.: 13:00, scena MOK w Nowym Targu Bilety do nabycia w GOK Łopuszna oraz MOK Nowy Targ / cena: 60 zł
( 15 Czerwca 2018)
Miejskie Przywitanie Lata
(żródło: )

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu już po raz czwarty mają przyjemność zaprosić na Miejskie Przywitanie Lata, które odbędzie się na nowotarskim Rynku dokładnie w dniu zakończenia roku szkolnego - w piątek 22 czerwca 2018, a przyświecać mu będzie – jak większości wydarzeń jubileuszowego roku – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
( 15 Czerwca 2018)
Uroczystość poświęcona upamiętnieniu postaci Antoniny Tatar
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy na uroczystość poświęconą upamiętnieniu postaci Antoniny Tatar 17 czerwca 2018 roku. W programie: * 11:00 uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym w Poroninie  * 12:15-13:30 uroczysta Akademia poświęcona pamięci Antoniny Tatar w Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie.
( 15 Czerwca 2018)
Góralskie Słodkości 2018
(żródło: )

W imieniu Zarządu Koła Gospodyń Wiejskich w Kościelisku  oraz wszystkich naszych członkiń, mamy przyjemność zaprosić Państwa  na coroczny konkurs ciast "Góralskie Słodkości 2018"!  Konkurs dofinansowany jest ze środków Gminy Kościelisko.
( 12 Czerwca 2018)
MA Festiwal - wernisaż wystawy kolaży Barrakuz i uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem
(żródło: )

11.06.2018 | godzina 17:00 Centrum Tradycji i Turystyki w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 136 MA Festiwal to wydarzenie tworzone przez uczniów ZSP im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Głównym celem MA Festiwalu jest danie możliwości młodym artystom (głównie uczniom i absolwentom „Kenara”) prezentacji swoich prac w zakopiańskich galeriach sztuki.   Wernisaże i finisaże wystaw oraz spotkania z autorami odbywać się będą w dniach 7-11 czerwca 2018r.   Jednym z wydarzeń jest wystawa prac, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez Barrakuz w LaMano 30.03.2018 roku. Miesięczny pobyt artystki w Kościelisku, fascynacja Tatrami, zaowocował tematem wspólnie przestudiowanym z młodymi twórcami: "kolor w górach". Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z efektem tego spotkania.
( 6 Czerwca 2018)
Jubileusz 30-lecia Zespołu "ZORNICA" TCKiS "JUTRZENKA"
(żródło: )

 Zaproszenie na Jubileusz 30-lecia Zespołu "ZORNICA" TCKiS "JUTRZENKA"  8.06.2018
( 4 Czerwca 2018)
Czerwcowa Kulturalna Stolica Podhala
(żródło: )

Przegląd szczególnie polecanych wydarzeń kulturalnych rozpoczynamy Cyrkowym Dniem Dziecka, który już 2 czerwca (sobota) w godz.11.00-18.00 w Parku Miejskim (ul. Parkowa). Będą dla was: magik, weseli Siłacz i Krasonludek, szczudlarze, Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele, a także cyrkowi nauczyciele.Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej. Dodatkowo na scenie bogaty program występów tanecznych, muzycznych i nie tylko, a na terenie imprezy dmuchańce, park linowy, tyrolka, strzelnica, stoiska plastyczne dla najmłodszych, konkurs edukacyjno-historyczny i liczne zabawy. Atrakcje bezpłatne.
( 8 Czerwca 2018)
III Piknik Rodzinny w Białym Dunajcu
(żródło: )

W imieniu organizatorów (są nimi Urząd Gminy Biały Dunajec, Gminny Ośrodek Kultury, Dyrektorzy, Nauczyciele i Rady Rodziców wszystkich szkół działających w gminie Biały Dunajec, OSP Biały Dunajec, Stowarzyszenie „Kobiety Podhala” i Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu) serdecznie zapraszamy na III Gminny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 10 czerwca 2018 roku obok budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu od godz. 11.00. W programie szereg licznych atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców m.in. loteria fantowa, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnie, przejażdżki konne, malowanie twarzy, warsztaty ceramiczne, plastyczne i rzeźbiarskie, występ Kabaretu "Śleboda", występy zespołów regionalnych i spektakle teatralne,  III Mistrzostwa Białego Dunajca w siłowaniu na rękę, konkursy sportowo-rekreacyjne, pokaz motorów i wiele innych. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Szczegóły na plakacie.
( 30 Maja 2018)
VIII Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem - Trzy biegi w samym sercu Tatr
(żródło: )

W dniach 8-10 czerwca odbędzie się ósma edycja Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem. To wyjątkowe sportowe wydarzenie organizowane przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem składa się z trzech zróżnicowanych pod względem dystansu i stopnia trudności biegów, których trasy prowadzą pięknymi tatrzańskimi szlakami.
( 1 Czerwca 2018)
PROGRAM NOCY BIBLIOTEK W PORONINIE
(żródło: )


( 29 Maja 2018)
Cyrkowy Dzień Dziecka
(żródło: )

Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na Miejski Dzień Dziecka w dniu 2 czerwca (sobota) do Parku miejskiego (ul. Parkowa). W tym roku będzie to Cyrkowy Dzień Dziecka zatem nie zabraknie klimatycznych atrakcji: magik z jego iluzjonistycznymi występami i żywym kontaktem z widzami; weseli Siłacz i Krasonludek, którzy poprzeciągają linę, posiłują się na rękę i pobawią wszystkich gości w starym stylu; szczudlarze, którzy będą wchodzić w interakcję, rozdawać baloniki i zabawiać publiczność; Michal Cvoliga z jego maskotkami i Fryckiem na czele; cyrkowi nauczyciele, którzy nauczą chętnych nowych umiejętności jak żonglerka, jazda na monocyklu, chodzenie po linie czy na szczudłach. Nie zabraknie pokazu psich umiejętności – agility, ogromnych baniek mydlanych i Cyrkowej gry miejskiej, która pozwoli dołączyć do grupy cyrkowej. Dodatkowo na scenie bogaty program występów tanecznych, muzycznych i nie tylko, a na terenie imprezy dmuchańce, park linowy, tyrolka, strzelnica, stoiska plastyczne dla najmłodszych, konkurs edukacyjno-historyczny i liczne zabawy dla dzieci bowiem będą z nami choćby studenci z Państwowej Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, czy trenerzy i dzieciaki z Akademii Aktywności Ruchowej Nowy Targ. A wszystkie atrakcje bezpłatne. Bądźcie z nami – mile widziane cyrkowe przebranie.
( 1 Czerwca 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018