E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
#NajważniejszeWrócić cz.4 - Co koronawirus zmienił w turystyce górskiej?
 dodano: 11 Września 2020

#NajważniejszeWrócić - szczególnie z wędrówek po górskich szlakach. Małopolska Organizacja Turystyczna od lat konsekwentnie promuje małopolskie góry, a teraz razem z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym - TOPR podejmujemy niezwykle ważny temat edukacji o bezpieczeństwie w górach.


W dzisiejszym, czwartym odcinku #NajważniejszeWrócić dowiecie się jak Tatrzański Park Narodowy działa w czasach pandemii, jakie zasady są wprowadzone celem zapewnienia bezpieczeństwa turystom w kolejce PKL na Kasprowy Wierch. Co zmienił koronawirus dla turystów i służb tatrzańskich? Dowiemy się także o problemie, jaki stanowią śmieci w Tatrach i dlaczego nie ma tam koszy na śmieci, a także poznamy propozycje szlaków górskich dla początkujących. Opowiedzą o tym nasi eksperci Edward Lichota - zastępca naczelnika TOPR, Tomasz Zając - pracownik Tatrzańskiego Parku Narodowego Marian Szewczyk - dyrektor ośrodka PKL Kasprowy Wierch.

Link do poprzednich odcinków #NajważniejszeWrócić:

Odcinek #3: https://www.youtube.com/watch?v=Hpxp2EPeyb4&t=204s

Odcinek #2: https://www.youtube.com/watch?v=MYYZN7aAdNI

Odcinek #1: https://www.youtube.com/watch?v=3_ka2_dpDxY.

Kolejne odcinki, premierowo prezentować będziemy w kolejne piątki o godz. 12.00.

Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić dostępne będą na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej: facebook.com/mot.krakow i na kanale MOT w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOoK_OGCBIKKu0NpTTQXJiw

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Rozwoju w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Województwo Małopolskie.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    151

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2021