E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
XI edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych
 dodano: 10 Sierpnia 2020    (źródło: http://www.produkty-regionalne.eu/aktualnosci/296.html?title=przed_nami_juz_xi_edycja_europejskich_targow_produktow_regionalnych._)

Już teraz zapraszamy Was na kolejną edycję Europejskich Targi Produktów Regionalnych. Mimo czasu pandemii, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury podjęła decyzję o zorganizowaniu imprezy, choć w nieco okrojonej formie.


Limit 150 osób na imprezach masowych powoduje, że do targowego miasteczka będzie mogła wchodzi określona grupa osób, ograniczona też będzie (choć w niewielkim stopniu) ilość wystawców.  Ze względów bezpieczeństwa również charakter imprez towarzyszących w tym koncertów znacznie się zmieni.

Nie będzie niestety wspólnych degustacji i pokazów kulinarnych, ale atrakcji na pewno nie zabraknie. Jest to niestety niezbędne, aby zachować środki ochrony sanitarnej i wszyscy mogli na imprezie czuć się bezpiecznie. Mimo tych niedogodności organizatorzy zapewniają, że atmosfera i klimat będzie dokładnie taki sam jak w poprzednich latach. Pod Tatry w sierpniu w Zakopanem na Górnej Równi Krupowej powstanie targowe miasteczko a w nim pojawią się same najlepsze produkty regionalne z całej Polski. Co prawda przedstawicieli Europy w tym roku nie będzie, ale wiele regionów naszego kraju ma do zaoferowania pod tym względem naprawdę sporo – zarówno jeśli chodzi o produkty regionalne jak i rękodzieło. Serdecznie Was zapraszamy w sierpniu na zakopiańską Rówień Krupową.

Organizator nie odpowiada za zmianę terminu organizacji Targów, ich odwołanie lub przerwanie z uwagi na zwiększoną ilość lokalnych zakażeń COVID 19 oraz zmiany warunków organizacyjnych lub finansowych, spowodowanych działaniem siły wyższej lub zarządzeniem władz państwowych lub samorządowych. W przypadku zmiany terminu organizacji Targów, ich odwołania lub przerwania z uwagi na zwiększoną ilość lokalnych zakażeń COVID 19 mają zastosowanie postanowienia § 8 ust.2 regulaminu.

 


«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    543

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2021