E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
bilboard_informacje
Informacja
ŚWIETA I SYLWESTER WOLNE MIEJSCA
 Rozkłady jazdy
   PKS
   PKP
   Linie prywatne
   STRAMA
Dojazd do Zakopanego
Baza noclegowa
 ABC turysty
   Przygotowanie
   Ekwipunek
   Informacje TOPR i TPN
   Oznaczenia szlaków
Pogoda
Kalendarz Imprez
 Informator / baza
   Apteki
   Banki / Bankomaty
   Kościoły / Msze
   Stacje paliw
   Parkingi
   Telefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawić
   Kino / Teatr
   Sport / Rekreacja
Komunikaty
Przejścia graniczne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:   Z-ne.pl » Portal Zakopiański » Rozkłady jazdy» STRAMA

STRAMA - LINIE AUTOBUSOWE POLSKA - SŁOWACJA

 

Przedsiębiorstwo Transportowe
Marian Strama
34-500 Zakopane Balzera 30 tel. +48182062700
www.strama.eu
ROZKŁAD JAZDY
obowiązuje do 14.06.2019 do 13.10.2019
 

 
ZAKOPANE PL - POPRAD SK
Miejscowość - nazwa przystanku kursuje codziennie - godziny odjazdu
  LS L L S L
Zakopane ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 x 15:00 16:00
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 x 15:03 16:03
Zakopane ul. Kościuszki Równia Krupowa 06:04 09:04 x 15:04 16:04
Zakopane Dworzec Autobusowy stanowisko 11 06:15 09:15 11:15 15:15 16:15
Poronin Dom Kultury 06:26 09:26 11:26 15:26 16:26
Poronin Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30 15:30 16:30
Poronin Stasikówka 06:33 09:33 11:33 15:33 16:33
Bukowina Tatrzańska Na Klinie 06:37 09:37 11:37 15:37 16:37
Lysá Poľana przystanek słowacki 06:50 09:50 11:50 15:50 16:50
Tatranská Javorina Pošta 06:53 09:53 11:53 15:53 16:53
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02 16:02 17:02
Ždiar Tatra 07:06 10:06 12:06 16:06 17:06
Ždiar Galéria 07:08 10:08 12:08 16:08 17:08
Ždiar Bachledova dolina skrzyżowanie 07:10 10:10 12:10 16:10 17:10
Tatr. Kotlina Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14 16:14 17:14
Tatranská Kotlina Čarda 07:15 10:15 12:15 16:15 17:15
Tatr. Lomnica Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20 16:20 17:20
Tatranská Lomnica Biela voda 07:22 10:22 12:22 16:22 17:22
Tatranská Lomnica D.A. 07:27 10:27 12:27 16:27 17:27
Starý Smokovec D.A. 07:37 10:37 12:37 16:37 17:37
Poprad  Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53 16:53 17:53
Poprad Aquacity parking x 10:56 x x x
           
POPRAD SK - ZAKOPANE PL
Miejscowość - nazwa przystanku kursuje codziennie - godziny odjazdu
    LS L LS L
Poprad Aquacity parking   x 11:35 x x
Poprad  Dworzec Autobusowy stanowisko 4   08:50 11:50 16:50 17:50
Starý Smokovec Dworzec Autobusowy   09:10 12:10 17:10 18:10
Tatranská Lomnica Dworzec Autobusowy   09:24 12:24 17:24 18:24
Tatranská Lomnica Biela voda   09:29 12:29 17:29 18:29
Tatranská Lomnica Kežmarské Žľaby   09:31 12:31 17:31 18:31
Tatranská Kotlina Čarda   09:36 12:36 17:36 18:36
Tatranská Kotlina Belianska jaskyňa   09:37 12:37 17:37 18:37
Ždiar Bachledova dolina skrzyżowanie   09:41 12:41 17:41 18:41
Ždiar Galéria   09:43 12:43 17:43 18:43
Ždiar Tatra   09:45 12:45 17:45 18:45
Ždiar-Strednica Lyžiarsky vlek   09:49 12:49 17:49 18:49
Tatranská Javorina Pošta   09:58 12:58 17:58 18:58
Łysa Polana przystanek polski   10:02 13:02 18:02 19:02
Bukowina Tatrzańska Na Klinie   10:14 13:14 18:14 19:14
Poronin Stasikówka   10:18 13:18 18:18 19:18
Poronin Kośne Hamry   10:21 13:21 18:21 19:21
Poronin Dom Kultury   10:25 13:25 18:25 19:25
Zakopane Dworzec Autobusowy   10:33 13:33 18:33 19:33
Zakopane Aleje 3 Maja Górne   x 13:34 18:34 19:34
Zakopane ul. Zamoyskiego Watra   x 13:36 18:36 19:36
Zakopane ul. Balzera Nosal   x 13:39 18:39 19:39
           
Legenda:          
L - kursuje od 14.06. do 30.09.2019          
S - kursuje od 1.10. do 13.10.2019          
 


•  Starama to porażka! Omijajcie ich z daleka!!!   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~Marcineczek      19:39 Wt, 15 Sie 2017
Strama to firma nastawiona tylko na zarobek i to za wszelką cenę!!! Nie liczą się dla niej klienci tylko ich portfele. Miałam okazję korzystać z usług tego przewoźnika dwa razy i co przejazd to gorzej. Kierowcy mają problem z przestrzeganiem prędkości, prawidłowo jeżdżą tylko w miejscach w których wiedzą, że mogą spodziewać się kontroli. Klienci przewożeni są jak kartofle, gdyby nie pasy to chyba obijali by się po całym autobusie. Autokary stare i zawodne, a kierowcy niesympatyczni. Żeby zaoszczędzić chociaż odrobinę paliwa kierowcy nie włączają klimatyzacji (nawet w upalne dni). Ostatni przejazd był już totalnym przegięciem. Wracaliśmy ze znajomymi z Popradu, kierowca twierdził że nie da się wjechać do Bukowiny Tatrzańskiej więc wszystkich może zawieźć do Zakopanego. Wszystkich skasował jak za przejazd do Zakopca, a następnie wysadził w połowie drogi między Bukowiną a Łysą Polaną. Pomimo licznych próśb i niesamowitego gorąca nie włączał klimatyzacji. W trakcie jazdy dwie panie bardzo źle się czuły jednej było bardzo słabo, a druga wymiotowała. Kierowca niewzruszony jechał dalej. Na rondzie za Łysą Polaną (pomimo że wjazd do Bukowiny był odblokowany) wysadził sporą grupę pasażerów, w tym 5 dzieci w wieku ok. 6-8 lat oraz jedną pochorowaną kobietę. Tego dnia (3.08.17) w drodze ze Słowacji miał miejsce jeszcze jeden nieprzyjemny incydent. Do autokaru wsiadło 3 turystów którzy kupili bilety do Zakopanego ale od razu rozmyślili się (musieli poczekać na resztę znajomych), niestety w tym momencie kierowca firmy Strama okazał się bardzo nieuczciwy ponieważ nie oddał im pieniędzy za te bilety.










Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019