zapamiętaj numer alarmowy w górach!!! 0 601 100 300 |
|
| nawigacja: Z-ne.pl » Portal Zakopiański |
 |
|
|
« poprzedni wątek
« poprzedni w tym wątku
[ lista wątków ]
następny w tym wątku » następny wątek » |
 |
Re: Tatry-wrzesień, proszę o pomoc w planowaniu. 
|
|
|
Pewnie, że nie trzeba straszyć Tatrami osób /mam nadzieję/ pelnoletnich, które już znaja trochę innych polskich górek. Zacząć od dobrej mapy i przewodnika po T. Jak się dobrze trafi, to wrześniowe warunki mogą przypominać lato, tyle, że chłodne poranki i dzień krótszy. To jest ważne w planowaniu tras. Także w ubiorze. Wyekwipować się jak na zimową wycieczkę, także w rękawiczki, czapki, latarkę, o dobrych butach zz twardą protektorową podeszwą, o termosie i czekoladzie nie wspominam nawet. Popędź Ola tego znajomego, który Wam załatwia nocleg gdzieś koło Zakopanego, podaj gdzie, to i rady otrzymasz konkretniejsze. Nikt rozsądny nie będzie Wam proponował T.Wysokich, jeśli to będzie np. Witów, czy Zachodnich, jeśli zamieszkacie np. w Małem Cichem. Jesli miałyby to być okolice np. Furmanowej, Poronina czy Białego Dunajca, to prywatnie współczuję. Samo przedarcie się przez Zakopane pochłonie masę czasu. Powodzenia.
|
|
|
Zmień styl wyświetlania forum: [ pokaż treść postów ] [ pokaż płasko ]
|
|
|
~Ola0602
| |
23:59 Sb, 06 Cze 2009
|
|
|
~aga
| |
11:21 Nd, 07 Cze 2009
|
|
|
~Ola0602
| |
13:09 Nd, 07 Cze 2009
|
|
|
~tedi
| |
15:59 Nd, 07 Cze 2009
|
|
|
~rolf
| |
16:46 Nd, 07 Cze 2009
|
|
|
Chilon
| |
09:48 Śr, 10 Cze 2009
|
|
|
~wacław
| |
13:44 Pią, 12 Cze 2009
|
|
|
~Ola0602
| |
18:03 Sb, 11 Lip 2009
|
|
|
~wacław
| |
12:05 Pn, 13 Lip 2009
|
|
|
~Ola0602
| |
11:04 Śr, 15 Lip 2009
|
|
|
~ewa123
| |
16:18 Śr, 15 Lip 2009
|
|
|
|
 |
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »» |
|