E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
zobacz dokument komentowany »
« poprzedni wątek    « poprzedni w tym wątku    [ lista wątków ]    następny w tym wątku »     następny wątek »
Re: Baranec a jeho možnosti   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Jano, ja opisałam to zdjęcie tak jak je widzę, Ty dodałeś swój opis i jest OK. Ty znasz wszystkie nazwy a ja ich nie znam. Ale z tych dwóch opisów myślę, że każdy kto będzie chciał odszuka to co go interesuje.
Ja mam w pamięci ładniejszy obraz niż na zdjęciu. Na Barańcu tak się zachmurzyło, myślałam że zacznie podać.
A najładniejsze zdjęcia z pewnością są w czasie jesiennym przy bezchmurnym niebie. Może mi się uda takie zrobić, kto wie. Zimowych w moim wykonaniu nie będzie, tego jestem pewna.
 ~ewalina      21:14 Pią, 04 Lip 2014



Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż treść postów ]    [ pokaż płasko ]
• zagadka  nowe
 ewalina 
 
 20:51 Pią, 27 Cze 2014 
    
 turystka 
 
 21:04 Czw, 03 Lip 2014 
        
 ewalina 
 
 21:32 Czw, 03 Lip 2014 
 JanoP 
 
 22:25 Czw, 03 Lip 2014 
    
 ~ewalina 
 
 21:14 Pią, 04 Lip 2014 
        
 ewalina 
 
 21:17 Pią, 04 Lip 2014 





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026