 |
 |
| Pon |
Wto |
Śro |
Czw |
Pią |
Sob |
Nie |
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
|
|
 |
02 / 1937 |
 |
|  |
|
| nawigacja: Z-ne.pl » Portal Zakopiański |
 |
|
 |
|
|
|
przewodnicy 
|
|
|
czyżby kolejne lobby? idea słuszna, ale jak zwykle realizacja do d.... a chodzi mi o tego TOPRowca. przymus przewodnicki ma na celu zapewnienie wycieczkowiczom bezpieczeństwa i porządku na szlakach. Ja osobiście podpisuję się pod tym. wycieczka = obowiązkowy przewodnik. ale czy ten TOPRowiec nie zna się na zapewnieniu bezpieczeństwa? toż on żyje w górach i z gór. tak coś sobie myślę, że wolałbym iść z TOPRowcem niż z przewodnikiem z licencją. Przecież aby zostać TOPRowcem trzeba znać doskonale topografię Tatr i (poza innymi kaskaderskimi umiejętnościami) także umieć RATOWAĆ, a nie wzywać pomocy. Więc może, mimo formalnego przepisu, zostawić ludzi, którzy naprawdę umieją to co przewodnik i jeszcze DUUUUUUŻo więcej. . Komu mamy ufać w Tatrach jak nie ratownikom? Owszem, pogrozić za łamanie przepisów (w końcu one są) ale nie zawracać takich wycieczek. Czyżby mundurek, czapeczka i bloczek mandatów powodował wyłączenie logicznego myślenia??
|
|
~rolf
19:55 Nd, 07 Cze 2009 |
 |
|
Zmień styl wyświetlania forum: [ pokaż drzewko ]
|
 |
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »» |
|