E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Zakopane

Zakopane
FERIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM
(żródło: )

FERIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM 14 stycznia – 27 lutego   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty warsztatów tematycznych przygotowanych przez Dział Edukacji Muzeum Tatrzańskiego. Czas ferii zimowych można spędzić nie tylko na nartach, ale i na ciekawych zajęciach o różnej tematyce. Uwaga -  na większość warsztatów obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
( 13 Stycznia 2020)
Wieczór w Czerwonym Dworze - Kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu im. Klimka Bachledy
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają 13 stycznia 2020 o godz. 18:00 na Wieczór w Czerwonym Dworze: Kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu im. Klimka Bachledy.
( 9 Stycznia 2020)
Koncert Hanki Rybki w ramach XI FESTIWALU, KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH
(żródło: )

Koncert Hanki Rybki w ramach XI FESTIWALU, KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH - Kościół Miłosierdzia Bożego na Cyrhli, Cyrhla, Zakopane, 2020-01-12 godz. 11:30.
( 9 Stycznia 2020)
Pokłon Trzech Króli
(żródło: )

6 stycznia 2020 r. o godz. 11:00 do Zakopanego zawitają Trzej Królowie. W Święto Objawienia Pańskiego od Sanktuarium Najświętszej Rodziny do Starego Kościoła przejdzie orszak muzykantów i kolędników na czele z przedstawicielami duchowieństwa, władz miasta i powiatu. Tradycyjnie już, każdy otrzyma ozdobną koronę i będzie mógł się poczuć jak monarcha śpieszący do betlejemskiej stajenki. Nie zabraknie oczywiście Trzech Króli, w których wcielą się Aktorzy Teatru im. St. I. Witkiewicza z Zakopanego.
( 3 Stycznia 2020)
Koncert rodziny Lassaków Heliosów
(żródło: )

5 stycznia 2020 r. godz 12:30 Koncert rodziny Lassaków Heliosów z Zakopanego, w ramach XI FESTIWALU KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH. Kościół NMP Królowej Świata w Zakopanem, Bulwary Słowackiego, Zakopane. Kolędowanie z Muzyką Rodziny Lassaków „Heliosów” z Zakopanego Zabrzmią kolędy i pastorałki w wykonaniu tradycyjnej muzyki góralskiej w składzie: Halina Maciata - Lassak i Tomasz Lassak z córkami Katarzyną i Anną Janina Lassak i Janusz Lassak z córkami Heleną i Michaliną oraz Stanisław Maciata
( 3 Stycznia 2020)
Koncert PIERWSZA GWIAZDA - Ewa Warta Śmietana i jej goście
(żródło: )

4 stycznia 2020 r. godz. 18:00 Koncert PIERWSZA GWIAZDA - Ewa Warta Śmietana i jej goście, w ramach XI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Parafia Miłosierdzia Bożego, Chramcówki, Zakopane.
( 3 Stycznia 2020)
SYLWESTER 2020 – informacje organizacyjne i porządkowe
(żródło: )

SYLWESTER 2020 informacje organizacyjne i porządkowe [PDF]
( 24 Grudnia 2019)
Galowy Koncert Sylwestrowy z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną "BAL W STRASZNYM DWORZE"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza 31.12.2019 o godz. 18:00 na Galowy Koncert Sylwestrowy "BAL W STRASZNYM DWORZE", w wykonaniu Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej, który jak co rok odbędzie się w Zakopiańskim Kinie Sokół, ul. Orkana 2.  
( 23 Grudnia 2019)
11. Festiwal Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył"
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy od 24.12.2019 do 02.02.2020 wszystkich Mieszkańców i Gości na 11. Festiwal Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył". Już od 11 lat w Zakopanem rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy, góralskie pastorałki, a także współczesne kompozycje w najlepszym wykonaniu. Te niezwykłe koncerty co rok umilają świąteczny i noworoczny czas, tworzą wspaniałą atmosferę i przyciągają coraz liczniejszą publiczność.  
( 23 Grudnia 2019)
Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane
(żródło: )

Tradycyjnie jak co roku Aqua Park Zakopane 8 grudnia 2019 z okazji DNIA ŚW. MIKOŁAJA przygotował dla dzieci z Zakopanego i okolic mnóstwo atrakcji. Spotkaj się z św. Mikołajem, okiełznaj wodne kule, zakosztuj szalonej zabawy. To tylko nieliczne atrakcje dla milusińskich. Dla dzieci czeka szereg atrakcji wodnych, konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!
( 4 Grudnia 2019)
MUZEUM MINIATUR
(żródło: )

Jedyne muzeum na świecie, gdzie zobaczysz budowle, których już nie ma… *Salon zabaw ostatnich polskich królów, *Pałac, w którym Fryderyk Chopin napisał swojego pierwszego Poloneza, w którym polscy kryptolodzy rozszyfrowali niemiecką Enigmę, miejsce, gdzie marszałek Józef Piłsudski odbierał defilady, *teatr, w którym dyrygował Stanisław Moniuszko i śpiewała Helena Modrzejewska, *dom najbogatszego Polaka XIX wieku, *miejsca, po których spacerowali Maria Curie Skłodowska, Bolesław Prus… Zapraszamy na wystawę czasową MUZEUM MINIATUR w Zakopanem. Krupówki 30, codziennie w godzinach od 10 do 20 - 2019-12-11 - 2020-02-29.
( 4 Grudnia 2019)
MAGICZNE MIKOŁAJKI Z RADIOWĄ JEDYNKĄ W ZAKOPANEM!
(żródło: )

Audycje na żywo, świąteczne atrakcje dla całych rodzin i mikołajkowy koncert. 7 grudnia na mieszkańców Zakopanego czekać będzie wiele niespodzianek. Artystyczne centrum miasta, czyli Kulturalny Plac Niepodległości, zamieni się w platformę przedświątecznej zabawy, a wszystko za sprawą „Magicznych Mikołajek z Jedynką”. Wstęp wolny!
( 29 Listopada 2019)
Całkowite zamknięcie ruchu samochodowego na przebudowywanym skrzyżowaniu ulic Balzera - Droga do Olczy
(żródło: )

Urząd Miasta Zakopane informuje, że w dniu 27 listopada 2019 r. (środa) w godzinach od 9:00 do 23:00 zostanie całkowicie zamknięty ruch samochodowy na przebudowywanym skrzyżowaniu ulic Balzera - Droga do Olczy - Droga na Bystre – Karłowicza – Droga na Antałówkę, celem  wykonania ostatecznej warstwy asfaltowej jezdni w obrębie budowanego Ronda. Wszystkich kierowców prosimy o korzystanie w tym dniu z innych możliwych objazdów.
( 26 Listopada 2019)
KONCERT JUBILEUSZOWY
(żródło: )

Tym razem to nie tylko koncert  jubileuszowy ale również cel godny wsparcia. Jubileuszowo, bo z okazji  10- lecia Fundacji im. Adama Worwy z Nowego Targu, charytatywnie, bo na leczenie i rehabilitację Andrzeja Brandstattera. Właśnie tego  Andrzeja, którego  chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Koncertujemy zarówno w Nowym Targu jak i w Zakopanem – 22.11.2019 ( piątek ),  a cały dochód z tych wydarzeń przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Andrzeja. 
( 21 Listopada 2019)
125-lecie powołania do życia Gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Zakopanem
(żródło: )

23 listopada 2019r. odbędą się uroczystości 125-lecia powołania do życia Gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Zakopanem. Zostały one objęte Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.
( 21 Listopada 2019)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020