E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
Aqua Park Zakopane ponownie otwarty!
 dodano: 8 Czerwca 2020    (źródło: https://www.zakopane.pl/strefa-miejska/aktualnosci/aktualnosci-zwykle/czerwiec-2020/aqua-park-zakopane-ponownie-otwarty)

Aqua Park Zakopane lubi być pierwszy! Są to pierwsze termy, które powstały na Podhalu, ich historia sięga basenów cieplicowych na Antałówce. Jako pierwsi podjęli decyzje o zamknięciu się w czasach epidemii. Teraz także, najprawdopodobniej są pierwszym basenem w Polsce, który otworzył się po tak długiej przerwie. W związku z tym, że tak długo czekali na powrót do rzeczywistości, postanowili otworzyć obiekt już w piątek o północy!Sztab ludzi pracował nad tym, aby relaks w Aquaparku był bezpieczny, a woda spełniała wszystkie standardy sanitarne. Podczas przerwy nie próżnowali! Wciąż się udoskonalali. Wykorzystali ten czas nie na marne.

Na terenie Aqua Parku znajdują się baseny kryte, otwarte, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci oraz basen balneologiczny. Spragnieni wodnych szaleństw niezmiernie cieszą się, że mogą tu wrócić. Kąpiele w Wodach Termalnych mają wspaniałe właściwości zdrowotne.

Mając na względzie przede wszystkim bezpieczny i komfortowy pobyt Gości oraz pracowników wdrożyli odpowiednie procedury. To, że woda nie przenosi koronawirusa potwierdzają wirusolodzy, więc każdy może czuć się bezpiecznie zachowując wszelkie środki ostrożności.

W otwarciu Aqua Parku wzięła udział wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica.

Tekst i foto: Aqua Park Zakopane

 «« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    1823

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2024