E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Zakopane

Zakopane
Spotkanie w Kinie Miejsce: NASZE HIMALAJE - próba charakterów
(żródło: )

Spotkanie z cyklu "Miejsce PODRÓŻY" NASZE HIMALAJE - próba charakterów 20 stycznia 2020 godz. 19:00, Kino Miejsce, ul. Orkana 2, Zakopane Aleksandra Stanek i Sebastian Klepuszewski opowiedzą o swojej ostatniej wyprawie w Himalaje, o zmaganiach z trudami wspinaczki i odpowiednim przygotowaniu mentalnym i fizycznym, o swojej pasji zdobywania nowych szczytów górskich i pokonywaniu życiowych przeszkód. W programie: kameralny pokaz slajdów z wyprawy, ciekawostki podróżnicze, możliwość zamówienia kawy i herbaty. Wstęp wolny.
( 17 Stycznia 2020)
Koncert Magdy Steczkowskiej w ramach XI Festiwalu Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożononarodzeniowych
(żródło: )

19 stycznia 2020 r. godz. 11.00 Msza Święta, a po niej koncert Magdy Steczkowskiej w ramach XI Festiwalu Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożononarodzeniowych DOBRZE ZEŚ SIE JEZU POD GIEWONTEM ZRODZIYŁ..., Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, ul. Piszczory 13.
( 16 Stycznia 2020)
Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem 2020
(żródło: )

Weekend 18-19 stycznia 2020 zapowiada się iście rodzinnie! 19 stycznia 2020 już po raz dziewiąty świętować będziemy Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem - FIS World Snow Day . WORLD SNOW DAY, czyli Światowy Dzień Śniegu, jest częścią Kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), zatytułowanej "Bring Children to the Snow", mającej na celu promowanie nie tylko zabawy na śniegu, ale również edukacji związanej ze śniegiem. 
( 16 Stycznia 2020)
KONCERT ELENI w ramach XI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych
(żródło: )

17 stycznia 2020 godz. 18:00 KONCERT ELENI w ramach XI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych DOBRZE ZEŚ SIE JEZU POD GIEWONTEM ZRODZIYŁ... Kościół pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Harendzie, Harenda, Zakopane.
( 14 Stycznia 2020)
FERIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM
(żródło: )

FERIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM 14 stycznia – 27 lutego   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty warsztatów tematycznych przygotowanych przez Dział Edukacji Muzeum Tatrzańskiego. Czas ferii zimowych można spędzić nie tylko na nartach, ale i na ciekawych zajęciach o różnej tematyce. Uwaga -  na większość warsztatów obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
( 13 Stycznia 2020)
Wieczór w Czerwonym Dworze - Kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu im. Klimka Bachledy
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają 13 stycznia 2020 o godz. 18:00 na Wieczór w Czerwonym Dworze: Kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespołu im. Klimka Bachledy.
( 9 Stycznia 2020)
Koncert Hanki Rybki w ramach XI FESTIWALU, KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH
(żródło: )

Koncert Hanki Rybki w ramach XI FESTIWALU, KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH - Kościół Miłosierdzia Bożego na Cyrhli, Cyrhla, Zakopane, 2020-01-12 godz. 11:30.
( 9 Stycznia 2020)
Pokłon Trzech Króli
(żródło: )

6 stycznia 2020 r. o godz. 11:00 do Zakopanego zawitają Trzej Królowie. W Święto Objawienia Pańskiego od Sanktuarium Najświętszej Rodziny do Starego Kościoła przejdzie orszak muzykantów i kolędników na czele z przedstawicielami duchowieństwa, władz miasta i powiatu. Tradycyjnie już, każdy otrzyma ozdobną koronę i będzie mógł się poczuć jak monarcha śpieszący do betlejemskiej stajenki. Nie zabraknie oczywiście Trzech Króli, w których wcielą się Aktorzy Teatru im. St. I. Witkiewicza z Zakopanego.
( 3 Stycznia 2020)
Koncert rodziny Lassaków Heliosów
(żródło: )

5 stycznia 2020 r. godz 12:30 Koncert rodziny Lassaków Heliosów z Zakopanego, w ramach XI FESTIWALU KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH. Kościół NMP Królowej Świata w Zakopanem, Bulwary Słowackiego, Zakopane. Kolędowanie z Muzyką Rodziny Lassaków „Heliosów” z Zakopanego Zabrzmią kolędy i pastorałki w wykonaniu tradycyjnej muzyki góralskiej w składzie: Halina Maciata - Lassak i Tomasz Lassak z córkami Katarzyną i Anną Janina Lassak i Janusz Lassak z córkami Heleną i Michaliną oraz Stanisław Maciata
( 3 Stycznia 2020)
Koncert PIERWSZA GWIAZDA - Ewa Warta Śmietana i jej goście
(żródło: )

4 stycznia 2020 r. godz. 18:00 Koncert PIERWSZA GWIAZDA - Ewa Warta Śmietana i jej goście, w ramach XI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Parafia Miłosierdzia Bożego, Chramcówki, Zakopane.
( 3 Stycznia 2020)
SYLWESTER 2020 – informacje organizacyjne i porządkowe
(żródło: )

SYLWESTER 2020 informacje organizacyjne i porządkowe [PDF]
( 24 Grudnia 2019)
Galowy Koncert Sylwestrowy z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną "BAL W STRASZNYM DWORZE"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza 31.12.2019 o godz. 18:00 na Galowy Koncert Sylwestrowy "BAL W STRASZNYM DWORZE", w wykonaniu Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej, który jak co rok odbędzie się w Zakopiańskim Kinie Sokół, ul. Orkana 2.  
( 23 Grudnia 2019)
11. Festiwal Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył"
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy od 24.12.2019 do 02.02.2020 wszystkich Mieszkańców i Gości na 11. Festiwal Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył". Już od 11 lat w Zakopanem rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy, góralskie pastorałki, a także współczesne kompozycje w najlepszym wykonaniu. Te niezwykłe koncerty co rok umilają świąteczny i noworoczny czas, tworzą wspaniałą atmosferę i przyciągają coraz liczniejszą publiczność.  
( 23 Grudnia 2019)
Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane
(żródło: )

Tradycyjnie jak co roku Aqua Park Zakopane 8 grudnia 2019 z okazji DNIA ŚW. MIKOŁAJA przygotował dla dzieci z Zakopanego i okolic mnóstwo atrakcji. Spotkaj się z św. Mikołajem, okiełznaj wodne kule, zakosztuj szalonej zabawy. To tylko nieliczne atrakcje dla milusińskich. Dla dzieci czeka szereg atrakcji wodnych, konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!
( 4 Grudnia 2019)
MUZEUM MINIATUR
(żródło: )

Jedyne muzeum na świecie, gdzie zobaczysz budowle, których już nie ma… *Salon zabaw ostatnich polskich królów, *Pałac, w którym Fryderyk Chopin napisał swojego pierwszego Poloneza, w którym polscy kryptolodzy rozszyfrowali niemiecką Enigmę, miejsce, gdzie marszałek Józef Piłsudski odbierał defilady, *teatr, w którym dyrygował Stanisław Moniuszko i śpiewała Helena Modrzejewska, *dom najbogatszego Polaka XIX wieku, *miejsca, po których spacerowali Maria Curie Skłodowska, Bolesław Prus… Zapraszamy na wystawę czasową MUZEUM MINIATUR w Zakopanem. Krupówki 30, codziennie w godzinach od 10 do 20 - 2019-12-11 - 2020-02-29.
( 4 Grudnia 2019)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020