E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Zakopane

Zakopane
Święto ulicy Strążyskiej
(żródło: )

Związek Podhalan oddział Zakopane serdecznie zaprasza na Święto ulicy Strążyskiej
( 18 Czerwca 2018)
Czyste Tatry - Made in Małopolska
(żródło: )

Pochodzenie ma znaczenie – taka idea przyświeca Małopolsce w tworzeniu nowego projektu, którego głównym celem jest wsparcie solidnego regionalnego biznesu, ciekawego dizajnu, dobrego smaku, wartościowych inicjatyw, a także miejsc i obiektów szczególnie atrakcyjnych w regionie. W ten właśnie sposób Czyste Tatry stały się produktem regionalnym, którym Małopolska może chwalić się w całej Polsce. 29 i 30 czerwca w Zakopanem finał projektu, którego celem jest posprzątanie górskich szlaków i zostawienie czystych Tatr. Gorąco zapraszamy!
( 15 Czerwca 2018)
CENTRUM ROZRYWKI POD GUBAŁÓWKĄ
(żródło: )

Już jutro otwarcie autoryzowanej Strefy Kibica  w Centrum Rozrywki pod Gubałówką, plac przy dolnej stacji PKL Duży namiot - duże emocje, duży ekran. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich. Centrum Rozrywki - prawdziwa rozrywka dla prawdziwych kibiców.
( 13 Czerwca 2018)
Noc Bibliotek
(żródło: )

Już w sobotę, 9 czerwca 2018 r., odbędzie się  IV wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.     Hasło tegorocznej akcji to   “RzeczpospoCzyta” - w wyjątkowym roku 100 lat niepodległości Polski czytamy polską literaturę, twórczo zajmujemy się rodzimą sztuką, przyrodą, poznajemy polską historię sprzed stulecia i tę bliższą.
( 6 Czerwca 2018)
Podróż historyczno-przyrodnicza
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Tatrzański Park Narodowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają w historyczno-przyrodniczą podróż KRONIKA IGŁĄ PISANA I LIŚĆMI MALOWANA. Zajęcia odbędą się 09.06.2018 r. / sobota/ o godz. 14.00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP Zakopane im. S. Żeromskiego, ul. Zborowskiego 1 oraz w Centrum Edukacji Przyrodniczej przy Rondzie im. Jana Pawła II. Liczba miejsc ograniczona.  Zapisy pod numerem 18201 4006   lub w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zborowskiego 1.
( 6 Czerwca 2018)
XVI Dni Zakopanego
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na XVI Dni Zakopanego.
( 4 Czerwca 2018)
Wieczór w Czerwonym Dworze "Zakopiańskie lata Kornela Makuszyńskiego"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula  Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają na Wieczór w Czerwonym Dworze   „Zakopiańskie lata  Kornela Makuszyńskiego”   prowadzenie: Maciej Krupa   Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej 4 czerwca 2018 r., o godzinie 18.00 przy ul. Kasprusie 35A w Zakopanem  
( 4 Czerwca 2018)
Zakopane Biega
(żródło: )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza do udziału w biegu na dystansie 3 km "Zakopane Biega", który odbędzie się 5 czerwca 2018 o godzinie 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym COS.
( 25 Maja 2018)
Branickie Mażoretki "Kaprys" w Zakopanem
(żródło: )

W dniach 4-6 czerwca Branickie Mażoretki „Kaprys” – Mistrzynie Polski, Europy i Świata zatańczą  na Placu Niepodległości w Zakopanem podczas obchodów Dni Zakopanego 2018. Zapraszamy!
( 29 Maja 2018)
Miasteczko elektrycznych jednośladów pod Wielką Krokwią
(żródło: )

W niedzielę, 3 czerwca, pod Wielką Krokwią w Zakopanem otwarte zostanie wyjątkowe miasteczko elektrycznych jednośladów. Specjalnie dla odwiedzających, zarówno dorosłych, jak i dzieci, przygotowano moc eko-atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Miasteczko jest częścią EkoWystawy w ramach II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE.
( 1 Czerwca 2018)
II Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE 2018
(żródło: )

W najbliższy wtorek, 5 czerwca, odbędzie się uroczysta inauguracja II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko – EKOZAKOPANE 2018. Wydarzenie poruszać będzie tematy ochrony środowiska, innowacji, najnowszych eko-technologii oraz eko-trendów. Program Forum obfitować będzie w liczne debaty, prelekcje ekspertów, premiery i imprezy dodatkowe dla gości i mieszkańców. EKOZAKOPANE 2018 wraz z wydarzeniami towarzyszącymi, potrwa od 3 do 6 czerwca.
( 30 Maja 2018)
ŚWIĘTUJMY RAZEM 90. URODZINY WŁADYSŁAWA HASIORA
(żródło: )

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą niedzielę (3 czerwca) o godz. 18.00 do Galerii Władysława Hasiora na wspólne świętowanie 90. urodzin artysty!   3 czerwca (niedziela) Galeria Władysława Hasiora   godz.  10.00    Bieg Hasiora (start: Kuźnice, meta: Galeria Władysława Hasiora) godz. 11.00     Kuratorskie oprowadzanie po Galerii Władysława Hasiora   godz. 18.00   „Świetlica powiatowa” pokaz slajdów Hasiora z autentycznym nagraniem wykładu Mistrza, urodzinowy tort (ufundowany przez cukiernię Samanta) z muzyką z płytoteki Hasiora w tle
( 30 Maja 2018)
VI Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych
(żródło: )

Małopolski Kurator Oświaty, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie, Starosta Tatrzański, Burmistrz Miasta Zakopane zapraszają na   VI Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych , który odbędzie   w dniach 29 i 30 maja 2018  na płycie Placu Niepodległości w Zakopanem.
( 28 Maja 2018)
Rycerski Dzień Dziecka
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na Rycerski Dzień Dziecka   1 czerwca 2018 od godz. 10.00 do Parku Miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i na Plac Niepodległości.  
( 24 Maja 2018)
X Zakopiański Test Coopera
(żródło: )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zapraszam na X Zakopiański Test Coopera, który odbędzie się 29 maja 2018 o godzinie 11:00 na Stadionie Lekkoatletycznym COS.
( 24 Maja 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018