E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Zakopane

Zakopane
Parada Gazdowska
(żródło: )

Związek Podhalan oddział Zakopane zaprasza na Paradę Gazdowską, która odbędzie się w niedzielę 25 lutego 2018r. w Zakopanem - na Pardałówce za kościołem pod drogą na Bachledzki Wierch.
( 21 Lutego 2018)
Polacy z szansami na medale w narciarskich Mistrzostwach Świata INAS w Zakopanem
(żródło: )

26 lutego 2018 r. w Zakopanem rozpoczną się Mistrzostwa Świata INAS w narciarstwie zjazdowym i biegowym. W zawodach rywalizować będzie 60 zawodników z dziewięciu krajów: Austrii, Czech, Estonii, Francji, Japonii, Polski, Rosji, Szwecji i Turcji. Duże szanse na podium w konkurencjach biegowych mężczyzn ma Polska, reprezentowana przez Patryka Jakiełę, Michała Krzanowskiego i Jerzego Krzanowskiego. Polacy będą bronić tytułów mistrzowskich z 2017 roku w biegu indywidualnym na dystansie 15 km (Jakieła) i w sztafecie na 3x2 km, w której finale okazali się szybsi od Japończyków i Francuzów.
( 20 Lutego 2018)
Open Fitness w Aqua Park Zakopane
(żródło: )

Już 9 marca, kolejny raz, Aqua Park Zakopane organizuje DZIEŃ OTWARTY FITNESS. Zaproszeni na zajęcia są wszyscy - Panie i Panowie. Prócz bezpłatnych zajęć w tym dniu spotkają nas ciekawe niespodzianki, takie jak stoiska kosmetyczne i loteria z nagrodami.
( 20 Lutego 2018)
Zakopane na ferie
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza do rodzinnego spędzania ferii zimowych na stokach narciarskich, trasach biegowych, lodowiskach oraz na wydarzenia kulturalne i sportowe.
( 6 Lutego 2018)
Zapraszamy do wspólnego kibicowania
(żródło: )

W sobotę 17 lutego o godz. 13.30 na wyciągu narciarskim Potoczki w Zębie, rodzinnej miejscowości Kamila Stocha, na telebimie ponownie transmitowany będzie konkurs olimpijski w Pjongczang z udziałem polskich skoczków. Tym razem zawodnicy rywalizować będą na dużej skoczni. A już w poniedziałek transmitowany będzie konkurs drużynowy. Organizatorzy zapraszają do wspólnego kibicowania.
( 16 Lutego 2018)
Spotkaj się ze zwycięzcą 6. edycji „MasterChefa” – Mateuszem Zielonką
(żródło: )

Niestandardowe podejście do kuchni i mnóstwo życiowej energii docenili jurorzy 6. edycji programu „MasterChef”, popularnego kulinarnego show stacji TVN. Najlepszym kucharzem w Polsce został Mateusz Zielonka – snowboardzista pochodzący z Wrocławia. Dzięki wygranej wydał autorską książkę kucharską. Już 16 lutego, w salonie Empiku w Zakopanem będzie można zdobyć jego autograf we własnym egzemplarzu „Kuchni w stylu wolnym” (Burda Książki).
( 15 Lutego 2018)
Kinowy Międzynarodowy Dzień Kota
(żródło: )

"Kedi - sekretne życie kotów"   fenomenalny dokument o stambulskich kotach - pokaz z ramach Międzynarodowego Dnia Kota - 17.02, godz. 14.00, Kino Miejsce ul. Orkana 2 Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie!
( 14 Lutego 2018)
PODWIECZOREK MUZEALNY - "TATRZAŃSKI ŚWIAT JANA KRZEPTOWSKIEGO SABAŁY"
(żródło: )

PODWIECZOREK MUZEALNY gmach główny Muzeum Tatrzańskiego 10 lutego godz. 18   Po wycieczkach górskich oraz szaleństwach na stoku zapraszamy serdecznie na spotkanie zatytułowane "Tatrzański świat Jana Krzeptowskiego Sabały", które w klimacie zimowego podwieczorku poprowadzi Wojciech Szatkowski. Fundatorem poczęstunku podczas podwieczorku będzie cukiernia Samanta. Wstęp wolny w ramach promocji Muzeum Tatrzańskiego.
( 5 Lutego 2018)
CZARNE NA BIAŁYM: SPOTKANIE Z ANNĄ BIKONT AUTORKĄ KSIĄŻKI SENDLEROWA W UKRYCIU
(żródło: )

Burmistrz miasta Zakopane, Wydawnictwo Czarne, Biblioteka Miejska Publiczna, Muzeum Tatrzańskie oraz Fundacja Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Czarne na Białym, tym razem z Anną Bikont, autorką książki Sendlerowa w ukryciu, które odbędzie się 9 lutego o godz. 18 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.
( 5 Lutego 2018)
FOTOPLASTIKON NA KULTURALNYM PLACU NIEPODLEGŁOŚCI – WIRTUALNA PODRÓŻ W CZASIE
(żródło: )

Zakopane zaprasza mieszkańców oraz turystów na niezwykłą podróż w czasie. Dzięki zdjęciom autorstwa Henryka Poddębskiego z zasobu Narodowego Archiwum Cyfrowego i stworzonemu przez Fundację Koncept Kultura fotoplastykonowi, przeniesiemy się do Polski epoki dwudziestolecia międzywojennego. Unikatowe zdjęcia pozwolą zobaczyć jak Polacy wypoczywali zimą w czasach II RP. Dzięki współpracy z Zakopiańskim Centrum Kultury, fotoplastykon zagości na Kulturalnym Placu Niepodległości od 9 lutego do 15 marca! W piątek 9 lutego o godzinie 12:00 odbędzie się wernisaż wystawy „Niepodległa Poddębskiego”. Wybrane przez Narodowe Archiwum Cyfrowe archiwalne zdjęcia ożyją w nowej formie - zostaną zaprezentowane w fotoplastykonie zainstalowanym na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Tętniący życiem plac zyska jeszcze jedną atrakcję!
( 5 Lutego 2018)
Dudaskie Ostatki 2018
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na Dudaskie Ostatki 8 i 9 lutego 2018.
( 2 Lutego 2018)
KARŁOWICZ 1527 m n.p.m. - obchody 109 rocznicy śmierci Mieczysława Karłowicza
(żródło: )

KARŁOWICZ 1527 m n.p.m. obchody 109 rocznicy śmierci Mieczysława Karłowicza 7-8 lutego 2018 r.   Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem oraz SkitouroweZakopane.pl po raz kolejny są organizatorami wydarzeń, mających uczcić dzień tragicznej śmierci kompozytora taternika, fotografa - Mieczysława Karłowicza. Jego pozamuzyczne pasje sprowokowały organizatorów do ukazania jego postaci w nieco szerszym świetle.
( 2 Lutego 2018)
FERIE Z MUZEUM TATRZAŃSKIM LUTY 2018
(żródło: )

Zapraszamy do udziału w zajęciach i spotkaniach organizowanych przez Muzeum Tatrzańskie w okresie ferii zimowych.
( 30 Stycznia 2018)
Wieczór w Czerwonym Dworze - "PALACE – Katownia Podhala"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Zakopiańskie Centrum Kultury zaprasza na „Wieczór w Czerwonym Dworze” - „PALACE – Katownia Podhala”. O przeszłości i przyszłości budynku mówić będą: Lucyna Galica Jurecka – prezes Stowarzyszenia Muzeum Walki i Męczeństwa „Palace” oraz Jan Jarosz – opiekun muzeum. Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej. 5 lutego 2018 r., o godzinie 18.00 przy ul. Kasprusie 35A w Zakopanem.
( 30 Stycznia 2018)
Kocham Zakopane 2018. Widowisko Multimedialne Symphonica
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Zakopiańskie Centrum Kultury 13 lutego o godz. 17:30 zapraszają do Kina Sokół na widowisko multimedialne SYMPHONICA w ramach projektu KOCHAM ZAKOPANE.
( 25 Stycznia 2018)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018