E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
Włącz się w kampanię #Sercem w Zakopanem
 dodano: 14 Kwietnia 2020    (źródło: https://www.zakopane.pl/strefa-miejska/aktualnosci/aktualnosci-zwykle/kwiecien-2020/wlacz-sie-w-kampanie-sercem-w-zakopanem)

Zapraszamy wszystkich zakopiańskich Przedsiębiorców z branży turystycznej do włączenia się w internetową kampanię "Sercem w Zakopanem".


Rozpoczęliśmy kampanię „Sercem w Zakopanem”, której celem jest zapewnienie turystom wirtualnego kontaktu z Zakopanem, jego kulturą, zabytkami, folklorem i tatrzańską przyrodą. Ma ona nie tylko umilić im czas „społecznej kwarantanny” i podtrzymać zainteresowanie naszym regionem, ale także pokazać, że w tych trudnych chwilach wszyscy chcemy być razem i sobie pomagać.
 

 • W ramach kampanii będziemy więc nie tylko prezentować różne atrakcje Zakopanego, ale także zachęcać do:

- wspierania lokalnej branży turystycznej przez wybór Zakopanego jako urlopowej destynacji, gdy tylko to będzie możliwe,

- zmiany terminu przez gości, którzy już mieli zaplanowany pobyt pod Giewontem.

 • Kampania rusza mocno w internecie. W mediach społecznościowych systematycznie publikować będziemy ciekawe posty oznaczone logotypem kampanii, a na stronie zakopane.pl już w Poniedziałek Wielkanocny zawita „Codziennik zakopiański” z krótkimi artykułami, które w przyjemny sposób pozwolą poszerzyć wiedzę o Zakopanem.
 • Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, mediów społecznościowych oraz hasztagów:
  Strona: www.zakopane.pl
  Facebook: ZakopaneOfficial
  Instagram: zakopane_official
  Hasztagi: #SercemwZakopanem #ZmieńTerminNieOdwołuj #ZakopanePoczeka #OcalmyPolskąTurystykę #zostańwdomu #znówsięspotkamy
 • Nawiązaliśmy także współpracę z Małopolską Organizacją Turystyczną, która prowadząc swoją kampanię będzie wspierać także nasze działania i publikować informacje o nich na stronach:

www.visitmalopolska.pl

www.facebook.com/MSIT.OdkryjMalopolske/

www.facebook.com/mot.krakow/

 • Ponadto MOT do wykorzystania poleca:

- film promocyjny: www.facebook.com/mot.krakow/videos/333480360942234/

- materiały w ramach realizowanej wraz z Krakowską Izbą Turystyki akcji #ZmieńTerminNieOdwołuj: www.kit.krakow.pl/artykul/104-zmienterminnieodwoluj

- a także film w ramach akcji #OcalmyPolskąTurystykę https://youtu.be/55jVwzG_4OY

Wspólnie możemy więcej. Wierzę więc, że razem uda nam się przeprowadzić interesującą kampanię, która będzie miała wymierny wpływ na decyzje podejmowane w tym trudnym czasie przez turystów. Gorąco zachęcam Państwa do włączenia się w nasze działania, udostępniania przygotowywanych przez Miasto treści, lajkowania i komentowania. Jesteśmy także otwarci na Państwa pomysły.

Pamiętajmy o tych wszystkich, którym bliskie jest Zakopane, a z pewnością wielu naszych gości odwdzięczy się i pokaże, że cały czas jest „Sercem w Zakopanem”.
 
Strona kampanii www.zakopane.pl/sercem-w-zakopanem

spoty na kanale YouTube

https://youtu.be/bjxUX-xhjWU

https://youtu.be/9Zp9dV_0ELg

Materiały do pobrania https://www.dropbox.com/sh/tbkf3hoaswnrt8f/AAApV-R767E0L4TjNxoVKKyHa?dl=0«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    405

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2024