E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Galeria
 GALERIA ZDJĘĆ
   Doliny tatrzańskie
   Impresje fotograficzne
   Impresje górskie
   Jaskinie
   Panoramy tatrzańskie
   Stawy, jeziora, potoki...
   Tatry Bielskie
   Tatry Słowackie
   Tatry Zachodnie
   Tatry Wysokie
   Zakopane
   Inne
   Flora i fauna
Galerie specjalne
 Wasze galerie
   Ostatnio dodane
   Zdjęcia dnia
KARTKI ELEKTRONICZNE
Aktualności
Technika - porady
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
Lęk przestrzeni   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Większość z Was jest wprawiona w chodzeniu po górach i przeszła wiele szlaków. Ja natomiast mam bardzo małe doświadczenie. Buty mam dobre. Uwielbiam chodzić po górach, kondycję mam ok lecz zmorą moją jest lęk przestrzeni. Wiem, że są szlaki w Tatrach, które pozwolą mimo to mi na wycieczki tyle, że nie mam pojęcia gdzie one się znajdują. confused
Proszę o wskazówki. Dziękuję.
 Nati      22:43 Pn, 11 Cze 2007
Re: Lęk przestrzeni   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Pierwsze pytanie, na ile silny masz ten lęk. Jeżeli bardzo mocny, a znałem takich ludzi, to ponad pasmo schronisk nie masz co wychodzić.
Jeżeli umiarkowany, to możesz iść wszędzie poza najbardziej eksponowanymi szlakami Świnica-Zawrat-Orla Perć, Rysy, Przełęcz pod Chłopkiem.
Poza tym w pewnym zakresie można zapanować nad tym lękiem, nie wiem na ile Ty to potrafisz.
Po prosu musisz wypróbowywać różne szlaki, może poza wymienionymi, nie jest żadnym wstydem, jeżeli się wycofasz.
 zbych      07:24 Wt, 12 Cze 2007
Re: Lęk przestrzeni   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Myślę, że umiarkowany chociaż mimo wszystko boję się natrafić na taki szlak, na którym będzie wąska ścieżka i stroma przepaść. Pozdrawiam.
 Nati      11:01 Czw, 14 Cze 2007
Re: Lęk przestrzeni   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
To najwyżej się wycofasz. Żadna hańba.
Na początek unikaj OP, bo tam ekspozycji jest sporo. Jak uznasz że panujesz nad lękiem, to i tam się możesz wybrać.
 zbych      11:51 Czw, 14 Cze 2007

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026