E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Narty
 Aktualności
   Bezpieczeństwo, porady
Kamery na wyciągach
Giełda sprzętu
 WYCIĄGI NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Poronin
   Zakopane
   Ząb
   Małe Ciche
 SZKOŁY NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
 WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
   Ząb
 NARTY
   Ciekawostki
    Historia
      Zawody
      Legendy nart
      Teksty archiwalne
      Narty na świecie
      SN PTT 1907 Z-ne
   Wielka Krokiew
   Sprzęt i technika
 SNOWBOARD
   Historia
   Jak powstaje deska
   Snowboard miękki
   Snowboard twardy
   Snowboard dla dzieci
   Snowboard dla kobiet
    Technika jazdy
    Triki
   Jak zostać instruktorem
   Boarder cross
   Galeria
 SKI-ALPINIZM
   Skitury
   Freeride
   Jak zacząć?
   Sprzęt
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» OśRODKI NARCIARSKIE» Bukowina Tatrzańska» Bukowina Tatrzańska

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ] zobacz dokument komentowany »
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  :-)   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Natalia_81      07:46 Wt, 25 Sie 2009
Bardzo podobał mi się taniec Węgrów. :-) Te tupnięcia w oficerkach...
         •  Re: :-)   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 elat      08:13 Wt, 25 Sie 2009
Natalia_81- po Twoich wpisach na forum rozumiem, że jesteś teraz w Zakopanem. Może zajrzyj na Krupówki do Cafe Appendix. Zostawiłam tam małą karteczkę - u właściciela- dla forumowiczów jako zaczątek Randki w ciemno. ;-)
Daj potem jakiś znak na forum, a może pomysł jaki rzucił andy kiedyś będzie miał szansę na realizację. ;-)
Pozdrawiam Ela.

                 •  Re: :-)   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Natalia_81      11:27 Wt, 25 Sie 2009
Chwilowo jestem poza Zakopanem, ale jak będę to z pewnością zajrzę i dam znać. Tylko musisz mi powiedzieć o co chodzi m.in. z tym pomysłem bo nie jestem w temacie :-)
Pozdrawiam

                         •  Re: :-)   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 elat      11:46 Wt, 25 Sie 2009
andy rzucił posta z pomysłem wspólnego spotkania forumowiczów, tak żeby pozdrowienie - do zobaczenia na szlaku - można było zrealizować.
Padł tez pomysł piramidek na szlakach i zostawienia wiadomości kontaktowej.
Po powrocie z Tatr opisałam gdzie można znaleźć wiadomości ( kartki zafoliowane - podpisane moim nickiem chyba, że ktoś jeszcze się podpisał). Taką samą kartkę zostawiłam w Appendxie, a właściciela poprosiłam o przekazanie każdemu kto zapyta o naszą "Randkę w ciemno".
Więcej szczegółów możesz znaleźć w poście "Randka w ciemno". ( w kategorii góry)
Jeśli będzie nas więcej może pomysł wypali i spotkamy się kiedyś, gdzieś na szlaku. Było by miło.
Pozdrawiam Ela.:-)

                                 •  Re: :-)   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Natalia_81      15:08 Wt, 25 Sie 2009
No to warto temat odświeżyć :-). Postaram się poszukać karteczek na szlakach. Może się uda jeśli tylko nie przegapię zapatrzona na jakieś ciekawe osobliwości przyrody i nie tylko ;-].
                 •  Re: :-)   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Natalia_81      11:39 Wt, 25 Sie 2009
a i tak na dłużej będę w Zakopanem między 17 a 20 września :-)
•  A dziś występy zapowiada   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Natalia_81      21:40 Wt, 25 Sie 2009
Krzysiu Trebunia... ]:-). Pięknie
         •  Re: A dziś występy zapowiada   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Natalia_81      22:19 Wt, 25 Sie 2009
No i Gruzini... Jak oni na paluszkach tańcujom, hej, lepiej niż baletnice z baletu Balszoj. Sprytne chłopaki, dla mnie 5+



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026