E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  pytanie   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~2qwer      13:07 Śr, 22 Lip 2009
czy ktoś wie, w jakim stopniu jest zachowane zejście z przeł. pod Ch. do Hińczowego Stawu?
         •  Re: pytanie   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~wacław      00:26 Czw, 23 Lip 2009
2gwer. Po każdym Twoim kolejnym poście nabieram coraz więcej wątpliwości, czy w stawianych pytaniach przyświecają Ci zdrowe i zbożne intencje. A może tylko wystarczy zmienić mapę na bardziej aktualną?
                 •  Re: pytanie   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~mic      20:53 Pią, 24 Lip 2009
Zejście jest, jak określił to kiedyś pewien komentator sportowy, "karakomne", no ale ty decydujesz. Iść sie da ale jest ciezko.



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026