E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Tatry
Aktualności
 ABC turysty
   Przygotowanie
   Ekwipunek
   Informacje TOPR i TPN
   Oznaczenia szlaków
   Przewodnicy
   Przejścia graniczne
    Bezpieczeństwo
      Gdy spotkasz misia...
      Lawiny
      Ku przestrodze...
      Bezpieczeństwo, porady
   Zwierzę na szlaku
   Schroniska
 O Tatrach
   TPN i TANAP
   Klimat
   Geologia
    Zwierzęta
      Gatunki
   Rośliny
    Tatry w liczbach
    Historia
 Encyklopedia Tatr
   Alfabetycznie
   Tematycznie
   Multimedia
 Wycieczki
   Zaplanuj wycieczkę
   Miejsce startu
   Miejsce docelowe
   Skala trudności
   Wszystkie
 Jaskinie tatrzańskie
    SKTJ PTTK
      Aktualności
      Działalność
      Kurs
      Wspomnienia
      Polecane strony
      Galeria
      Kontakt
   Powstanie jaskiń
   Krążenie wody w skałach
   Nacieki
   Morfologiczne typy
   Klimat jaskiń
   Powstanie jaskiń tatrz.
Zagadki tatrzańskie
 Aktywny wypoczynek
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Na rowerze
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Galeria
Warunki w Tatrach
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  Stara Roztoka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~rolf      21:15 Śr, 27 Maj 2009
mam pytaneczko. Czy ktoś był w Roztoce po zmianie Gospodarza? Dla mnie Roztoka to od zawsze Gazda Pawłowski i ten niepowtarzalny klimat (jedyne takie schronisko w Tatrach, po tym jak Ornak się zepsuł). SDlatego pytam czy nowi Gospodarze utrzymali ten klimat? plany, czytalem w necie, mieli fajne, ale jak jest w zderzeniu z rzeczywistością. Niestety obowiązki rodzinne :D i zawodowe :-( nie pozwalają mi, póki co tego sprawdzić, ale może jesienią..... rolleyes . Dlatego pytam jak tam jest, bo to moja, od zawsze, ul;ubiona kwatera :D
         •  Re: Stara Roztoka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~TK75      12:22 Pn, 01 Cze 2009
Znajomy tam siedział przez tydzień w sierpniu w zeszłym roku i sobie atmosferę bardzo chwalił. Nie wiem tylko czy to przed czy po zmianie właściciela było.
                 •  Re: Stara Roztoka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~olap      12:53 Pn, 01 Cze 2009
Jeśli w sierpniu, to przed zmianą :-).
Bywaliśmy tam za czasów p. Pawłowskich - było świetnie, a ostatnio odwiedziliśmy Roztokę tuż przed Wigilią, czyli już za czasów p.Krupów. Pani Ania serdeczna i miła, przyjęła nas bardzo ciepło. Była gorąca herbata i pyszny, własnej roboty piernik.Nowi właściciele mają fajne pomysły i plany, mam nadzieję, że uda im się je wprowadzić w życie. Póki co czekam z utęsknieniem na uruchomienie nowej strony schroniska i trzymam kciuki za tych fajnych, młodych ludzi .

                         •  Re: Stara Roztoka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ~rolf      13:16 Pn, 01 Cze 2009
dzięki! Ważne, że możesz porównać przed i po. To i ja życzę im jak najlepiej i we wrześniu zawitam dokończyć pewne ,,szlaki" po drugiej stronie Białki :D



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026