E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  Ratujmy misie   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewa123      16:13 Śr, 22 Kwi 2009
Polecam stronę www.WWF Polska.pl

Pozdrawiam

         •  Re: Ratujmy misie   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 asiapietak2      11:26 Czw, 23 Kwi 2009
To bardzo trafny apel Ewo,sama jestem członkiem tej organizacji i
i zachęcam innych do przyłączenia się.Wszystkim Tatromaniakom
powinno zależeć na tym ,aby kilka ocalałych miśków mogło bez przeszkód
żyć tam gdzie ich miejsce.To ważne ,żeby chodząć po górach mieć
świadomość ,że wkraczamy w ich świat ,a one pozwalają nam na to.
Uszanujmy to .Pozdrawiam wszystkich miłośników przyrody tatrzańskiej.:-)




Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026