E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Narty
 Aktualności
   Bezpieczeństwo, porady
Kamery na wyciągach
Giełda sprzętu
 WYCIĄGI NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Poronin
   Zakopane
   Ząb
   Małe Ciche
 SZKOŁY NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
 WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
   Ząb
 NARTY
   Ciekawostki
    Historia
      Zawody
      Legendy nart
      Teksty archiwalne
      Narty na świecie
      SN PTT 1907 Z-ne
   Wielka Krokiew
   Sprzęt i technika
 SNOWBOARD
   Historia
   Jak powstaje deska
   Snowboard miękki
   Snowboard twardy
   Snowboard dla dzieci
   Snowboard dla kobiet
    Technika jazdy
    Triki
   Jak zostać instruktorem
   Boarder cross
   Galeria
 SKI-ALPINIZM
   Skitury
   Freeride
   Jak zacząć?
   Sprzęt
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  Boże Ciało!   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Pati      13:26 Wt, 27 Maj 2008
Jakie "gorki" zdobyliście w Boże Ciało?? ;)
         •  Re: Boże Ciało!   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Arczi      19:23 Wt, 27 Maj 2008
Masyw Czerwonych Wierchów czyli Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak, Kondracka Kopa + Giewont
                 •  Re: Boże Ciało!   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Pati      14:01 Śr, 28 Maj 2008
No to ładnie ;) A jak z warunkami turystycznymi??(śnieg)?
                         •  Re: Boże Ciało!   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Arczi      21:00 Śr, 28 Maj 2008
Do Chudej Truni zero sniegu. wyzej tylko płatami na szczytach Czerwonych dośc sporo śniegu rano zmarzniętego, pózniej coraz bardziej mokrego. Grubośc pokrywy średnia. po stronie śłowackiej widać lawiny śnieżno gruntowe. warunki miałem takie sobie, gęsta mgła, nieduży wiatr, przelotny deszczyk, kamienie i konary śliskie z powodu opadów. ruch turystyczny mały. dopiero w dolinach spory. w Kościeliskiej duży ale nie tragiczny jak to bywa przeważnie
                                 •  Re: Boże Ciało!   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Pati      07:18 Czw, 29 Maj 2008
Dzieki ;) Pozdrawiam ;)



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026