E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
      KalendariumKalendarium
      Stare zdjęciaStare zdjęcia
      Spór o Morskie OkoSpór o Morskie Oko
      Krzyż na GiewoncieKrzyż na Giewoncie
      Ślady lotniczeŚlady lotnicze
      KościołyKościoły
      Kolejka na KasprowyKolejka na Kasprowy
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
Kozia Przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Czy to jest widok na stronę południową?:-)
 ewalina      23:07 Sb, 01 Cze 2013
przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
rany Boskie! Tam jest łańcuch!!! eek , czyli arcytrudno??? i dlaczego ta dolinka taka Pusta??? :D
 rolf      07:10 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
no popatrz, a ja myślałem, że te podtrzymki to dla ułatwienia. dzięki, że mnie wyprowadziłeś z błęda. :D :D :D
 miller      08:07 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
miller, skąd masz to zdjęcie?:D. Ty tam byłeś?:D;-)
 ewalina      09:07 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
w tak trudnym rejonie ?, co Ty ???,... babcia moja tam była i pstrykła przypadkiem. To była kobieta !!!, zmarła w 76 r śmiercią naturalną.
Jak to pisze foteol ?, .... acha - "skan z negatywu". :D :D :D
 miller      10:22 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
...a wogóle to zawalista pogoda w Tatrach, co Ty robisz w chałupie ? zamiast podziwiać spektakl chmur i słońca..
 miller      10:29 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Babcia skanem negatywu? Nie rozumiem.
 foteol      13:39 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
zeskanuj babcie w negatywie, to zrozumiesz. :D

PS. do zdjęcia się odnosiło zdanie, a nie do babci, przed 1976 rokiem jeszcze cyfraka nie miała.
 miller      14:00 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
no, wiedziałam, że to nie Ty zrobiłeś to zdjęcie, ale jak babcia to Cię do sądu nie poda.:D Ale jak by co, to ja mam nadal dobre układy w tym miejscu (tzn. w sądzie):D

dzisiaj o 8 jeszcze padał deszcz, a potem podziwiałam ten spektakl chmur i na razie mi wystarczy:p
 ewalina      16:50 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Taaa, babcia robiła... kotwy nierdzewne widziała przed 76r.... Ehhh
 Daglezja      19:41 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
...uliczkę znam w Barcelonie...
 Kuno      20:37 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
...w uliczkę wybiegnie boniek...
...no i nierdzewka zdradziła babcię...:p
Wy tak na serio łyknęliście ? ... jakie pytanie ewaliny, taka odpowiedź.
...pół żartem, pół serio...:D
 miller      22:21 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
miller, od jutra nie będzie padać, pójdę w góry i nie będę zadawać pytań:D, no chyba że...
ja tą błyszczącą kotwę dojrzałam jak powiększyłam fotkę:D
...i nadal mam na imię Ewa:-)

a swoją drogą to babcia fajne zdjęcia robiła:D:D
 ewalina      22:48 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
...bo to była superbabcia, nigdy błony nie prześwietliła...,
...a jak ją napinała! ... czysta poezja. :D
 miller      23:07 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
nie dość, że doświadczona taterniczka to jeszcze super fotograf:D, nic tylko pozazdrościć:p
 ewalina      23:11 Wt, 03 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
czyli ,,Babcia" to ksywa! z Twojego wpisu wynika, że nie mogła mieć wnuka :D
 rolf      07:25 Śr, 04 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
... rolf, to pewnie było niepokalane poczęcie :-)
 Kristin      07:39 Śr, 04 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
...ale to już było i nie wróci więcej...tak myślałam, ale widać historia lubi się powtarzać...:-)
 elat      08:03 Śr, 04 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Moi drodzy, nie wiem jaką dłonę macie na myśli, bo ja fotograficzną. cool
 miller      09:32 Śr, 04 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
... a my dłonę stopograficzną:D
 foteol      10:25 Śr, 04 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Przepraszam foteolu za litrówkę, na przyszłość postaram się poprawić.
Oczywiście chodziło mi o błonę, a o co Tobie chodziło z tą "stopograficzną" ? :-)
 miller      11:57 Śr, 04 Wrz 2013
Re: przełęcz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Taka gra słów: dłoń- stopa;-)
 foteol      12:06 Śr, 04 Wrz 2013

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026