E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ] zobacz dokument komentowany »
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 foteol      09:25 Pn, 03 Cze 2013
.....
         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 rolf      09:36 Pn, 03 Cze 2013
a gdzie jest Kidzka? :p
                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 foteol      09:39 Pn, 03 Cze 2013
Pojechała do Suchej...
                         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 rolf      11:52 Pn, 03 Cze 2013
i obie lubia bez .....
         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 gorals      16:07 Wt, 04 Cze 2013
... a o co pytocie Panocku w tej fotozagadce...:-)
                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      16:35 Wt, 04 Cze 2013
to pytanie jest zagadką:-)
                         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 foteol      17:34 Wt, 04 Cze 2013
Co za góry (szczyt) widać na zdjęciu i skąd zrobione
                                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 elat      19:57 Wt, 04 Cze 2013
Mała Fatra - Wielki Krywań - zdjęcie zrobione z okolic Wielkiej Raczy
                                         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 gorals      21:32 Wt, 04 Cze 2013
No masz... Prawie wszystko wiedziałem:-)... Jakie będzie pytanie;-)... Co to za góry są na zdjęciu - zgadza się, jest to zasadnicza część Małej Fatry. Tylko z racji zoomu trudno powiedzieć dokładnie skąd... Trzeba było pisać...:D
                                                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      21:56 Wt, 04 Cze 2013
Stasiu, "prawie" robi różnicę.;-). A kiedyś foteol napisał, że Mała F wyjechała do Anglii, a Ona jest na miejscu:D, swoim.
                                                         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 foteol      06:27 Śr, 05 Cze 2013
Mała Fatra (Wielki Krywań) z Wielkiej Raczy zaledwie majaczy.
Zgadliście, ale pewnie podglądaliście...:D

                                                                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 elat      06:40 Śr, 05 Cze 2013
no cóż... trzeba wiedzieć gdzie szukać...:D
                                                                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 gorals      16:28 Śr, 05 Cze 2013
Zgadza się, podglądałem... i to niedawno...:D
                                                 •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 elat      17:38 Śr, 05 Cze 2013
właśnie kwestia skąd zrobione była najłatwiejsza...foteol sam, kiedyś, podpowiedział gdzie szukać...:-)
                                                         •  Re: Fotozagadka   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 gorals      16:59 Śr, 19 Cze 2013
... ale ja wiem stąd, że podglądałem na żywo...cool:-)



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026