E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Podhale
 Regiony Podhala
   gm. Bukowina Tatrz.
   gm. Nowy Targ i Szaflary
   gm. Kościelisko
   gm. Poronin
   gm. Czarny Dunajec
   gm. Biały Dunajec
   gm. Zakopane
Warto odwiedzić
Wycieczki po Podhalu
 Folklor podhalański
   Gwara góralska
   Muzyka
   Taniec
   Zwyczaje
   Strój regionalny
    Śpiewnik góralski
   Budownictwo
   Sztuka
   Pasterstwo
   Oscypek
   Ciupaga
   Górale
   Kuchnia
   Legendy
   Owczarek podhalański
 Kultura i sztuka
   Muzyka
   Malarstwo
   Rzeźba
   Literatura
   Architektura
   Artyści
 Imprezy w regionie
 Aktywny wypoczynek
    Rowery
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Powiat Tatrzański
Aktualności
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Kultura i sztuka» Rzeźba

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Jeszcze jedno tak samo nazwane, świetne. Tylko nie wiem czy to schyłek dnia czy jego początek? Trochę mocno je "przyzoomiłeś":D. Chyba nie jestem pewna co widzęconfused:-)
 ewalina      17:22 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Koniec dnia. To widok na zachód.
 RaffalM      17:38 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Widzisz Ewa Giewont.
 miller      18:17 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Na Nosalu byłam dość dawno, za dnia, chyba dwa razy i to wtedy kiedy był On moim ewerestem (bo na tyle starczyło mi sił):D
 ewalina      18:17 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Ino krzyża nie widzę;-). Ja mam kiepski wzrok (nosze okulary):-)
 ewalina      18:19 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Konkretnie ten bez krzyża, czyli Długi Giewont.
 miller      18:40 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
tak jest, spojrzałam na mapę:-)
 ewalina      20:09 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Zoom mocno zmienia widok. To nie Giewont, ten jest bliżej po lewej stronie kadru:p
 RaffalM      22:46 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Na drugim planie Sarnia Skała a na trzecim Kominiarski.
 RaffalM      23:02 Sb, 01 Cze 2013
Re: Z Nosala   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Chyba wybiorę się na Nosal z lornetką i wtedy dojrzę to co widzi "wypasiony" aparat millera.
 ewalina      23:21 Sb, 01 Cze 2013

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026