E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Tatry
Aktualności
 ABC turysty
   Przygotowanie
   Ekwipunek
   Informacje TOPR i TPN
   Oznaczenia szlaków
   Przewodnicy
   Przejścia graniczne
    Bezpieczeństwo
      Gdy spotkasz misia...
      Lawiny
      Ku przestrodze...
      Bezpieczeństwo, porady
   Zwierzę na szlaku
   Schroniska
 O Tatrach
   TPN i TANAP
   Klimat
   Geologia
    Zwierzęta
      Gatunki
   Rośliny
    Tatry w liczbach
    Historia
 Encyklopedia Tatr
   Alfabetycznie
   Tematycznie
   Multimedia
 Wycieczki
   Zaplanuj wycieczkę
   Miejsce startu
   Miejsce docelowe
   Skala trudności
   Wszystkie
 Jaskinie tatrzańskie
    SKTJ PTTK
      Aktualności
      Działalność
      Kurs
      Wspomnienia
      Polecane strony
      Galeria
      Kontakt
   Powstanie jaskiń
   Krążenie wody w skałach
   Nacieki
   Morfologiczne typy
   Klimat jaskiń
   Powstanie jaskiń tatrz.
Zagadki tatrzańskie
 Aktywny wypoczynek
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Na rowerze
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Galeria
Warunki w Tatrach
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ] zobacz dokument komentowany »
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  Pol. Chochołowska   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      19:13 Pią, 10 Maj 2013
Któregoś razu (wcześnie rano) też było tutaj tak pusto i tak samo pięknie, i gdy byłam blisko, z szałasu zaczęły wychodzić krowy a dopiero na końcu wyszedł juhas (czy baca, nie wiem). Wtedy chciałam aby tłum turystów był ze mną.:D
         •  Re: Pol. Chochołowska   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 czes      21:16 Pią, 10 Maj 2013
Ewo ja nie byłem na polanie tak wcześnie jak Ty :D Ja idę z duchem czasu i używam photofiltre
                 •  Re: Pol. Chochołowska   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:49 Pią, 10 Maj 2013
czes,
zależy co dla kogo jest wcześnie;-), wtedy dla mnie wcześnie była godz.9:D, ale oprócz mnie i tych bydląd nie było nikogo.:D. A co do photofiltra, to muszę nad tym popracować.

miller,
ja z ludźmi się jakoś dogaduję, ale z "trzodą" nie mam doświadczenia, a więc wolę z daleka:D

                         •  Re: Pol. Chochołowska   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      23:47 Pią, 10 Maj 2013
Prawdę powiedziawszy Ewo, czasami łatwiej się porozumieć z bydlęciem niż z człowiekiem. Niektórzy nie odpuszczają, a ze zwierząt to jedynie słoń jest mocno pamiętliwy.
         •  Re: Pol. Chochołowska   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      22:02 Pią, 10 Maj 2013
Czego/kogo bardziej się przestraszyłaś ?, krowy, czy juhasa ?



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026