E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
      KalendariumKalendarium
      Stare zdjęciaStare zdjęcia
      Spór o Morskie OkoSpór o Morskie Oko
      Krzyż na GiewoncieKrzyż na Giewoncie
      Ślady lotniczeŚlady lotnicze
      KościołyKościoły
      Kolejka na KasprowyKolejka na Kasprowy
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ] zobacz dokument komentowany »
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 JoannaR      21:16 Czw, 31 Sty 2013
chciałabym kiedyś coś takiego zobaczyć - jeszcze nigdy mi się to nie udało :-(
         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      21:35 Czw, 31 Sty 2013
Czy chodzi Tobie o te mgiełki? To musisz zmienić termin wyjazdu :p. Wiosną i jesienią tego jest nadmiar :-)
                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 JoannaR      21:50 Czw, 31 Sty 2013
to jeszcze jedno "za" za zmianą terminu :-)

Mój Ewcik jedzie za tydzień do Zakopanego - mam nadzieję na nowe ciekawe fotki na naszym portalu :-)

                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      21:58 Czw, 31 Sty 2013
Jedyny plus lata to długie dni, poza tym same minusy. Ten plus nie ma dla mnie żadnego znaczenia, jesień i zima, to je to. :D
                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 JoannaR      22:00 Czw, 31 Sty 2013
pewnie szybko się przemieszczasz - ja nie czuję się pewnie w szarówie na szlaku
                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      22:03 Czw, 31 Sty 2013
Już nie tak szybko jak kiedyś, ale jeszcze daję radę.... :D
                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:08 Czw, 31 Sty 2013
Miller, to prawda, długi dzień i co z tego jak leje?. Jesień, pewniejsza pogoda, no a zima to i inny sprzęt, no i inne doświadczenie (jest ryzyko, ale zabawy może nie być) :D
                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 JoannaR      22:12 Czw, 31 Sty 2013
Dlatego w Tatry jeżdżę w sierpniu - wtedy tak nie leje - 2008 i 2010 były super, 2011 trochę gorszy, a 2012 jak dotąd najgorszy. Ale i tak byłam w siódmym niebie :-)
                                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewakob      22:19 Czw, 31 Sty 2013
Takie "morze" najpiękniej wygląda zimą. Wyobraźcie sobie: w Zakopanem sypie śnieg, że mało co widać. Wjeżdżacie na Kasprowy, przebijacie się przez ciemnoniebieską granicę chmur i nagle piękne słońce, niebieskie niebo a w dole ... morze, morze chmur :-) mam nadzieję, że za tydzień będą piękne w górach widoki :-)
                                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:25 Czw, 31 Sty 2013
ewakob, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego wyjazdu. Oby Ci słonko świeciło :-) Miłych wrażeń i fajnych fotek :-)
                                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      22:26 Czw, 31 Sty 2013
Też mam taką nadzieję, bo już ciężko na du...e usiedzieć.:D
                                                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:30 Czw, 31 Sty 2013
Ty nie narzekaj bo niedawno byłeś :D , a ja i reszta? :-( Może byli, tylko się nie chwalą ;-)
                                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:22 Czw, 31 Sty 2013
Ostatnie 4 wrześnie były super. Ja czasem prosiłam Tego na górze aby lało, bo wtedy bez wyrzutów mogłam przyjąć pozycję horyzontalną. :-) A latem jeszcze ten wspomniany przez kogoś naturalny tłok. :-) A w czerwcu dzień długi, ale czasem uciekałam do mnie na niziny, bo nie było co robić z Zakopcu. ;-)
                                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 JoannaR      22:54 Czw, 31 Sty 2013
Ewa, dlatego sierpień w Słowacji - nie ma morza ludzi
                                                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      19:37 Pią, 01 Lut 2013
Joanno, to morze ludzi jest w Polsce. Więc nie może być na Słowacji :D
                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      22:19 Czw, 31 Sty 2013
Nie Ewo - jest ryzyko jest zabawa, a tak serio to ryzyko trzeba starać się zminimalizować. Warto liznąć jakiś kurs lawinowy na początek, a potem jak ze wszystkim, samo przychodzi.:-)
                                                 •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:27 Czw, 31 Sty 2013
Miller, "święte" słowa. :D
                                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewakob      22:28 Czw, 31 Sty 2013
Obiecuję wrzucić kilka ładnych ujęć:-)
                                         •  Re: morze chmur   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 lorin      17:08 Pią, 01 Lut 2013
To, kiedy wędrujemy, zależy od własnych upodobań lub woli przełożonych. Zdecydowanie wolę lato, jesień też piękna, z powodu urzekającej feerii barw.
Zimowy krajobraz jest bardzo surowy i, jak dla mnie, zbyt monotonny. No i krótki dzień bardzo ogranicza miejsca, które można odwiedzić.
W sierpniu polskie Tatry? Nie i jeszcze raz nie! Chyba tylko dla tych, co bez wielkomiejskiego zgiełku nie potrafią żyć.
Z moich obserwacji wynika, że nie ma żadnej reguły pogodowej, nie ma tzw. okresu "pewnej pogody", wszystko zależy od szczęścia.

•  Giewont   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Chilon      09:06 Czw, 09 Maj 2013
Super zdjęcie, dobry kadr, świetnie skomponowane!
•  Giewont   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 hnit      10:15 Czw, 09 Maj 2013
tys piknie, brawo miller:-)
•  Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 zenek      19:14 Czw, 09 Maj 2013
Ładny widok ,ładna fotka,ładna gra kolorów.Pozdrawiam.
         •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 rolf      19:56 Czw, 09 Maj 2013
wszystko pikne! ino ta ciżba pod krzyżem do d....! chociaż z daleka to nie przeszkadza :D
                 •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 RaffalM      19:57 Czw, 09 Maj 2013
Rolfie, to nie ciżba, to pielgrzymka klapkarzy i szpilkarek.
                         •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      20:10 Czw, 09 Maj 2013
szpilkarki i klapkarze wejść wejdą, ale schodzą chyba na bosakaeek:p. Ja spotkałam tam gościa w lakierkach, jak zszedł? nie wiem.:p
                                 •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      21:02 Czw, 09 Maj 2013
Dzięki, fajnie, że się podobało. Tak dużo ludzisk rolfie nie było, a Ci co byli , a nie byli to wakacjuszowicze, raczej w klapkach nie byli.:-)
                                         •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      21:14 Czw, 09 Maj 2013
miller, Ci w klapkach byli tu:http://z-ne.pl/gt,zdjecie,1 6582.html
                                                 •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      21:30 Czw, 09 Maj 2013
znaczy się Ewa, byli w Pieninach ? - bo to chyba piękny widok z Pienin ( super zdjęcie ) Z tego co wiem Pieniny ( przynajmniej o trzech słusznych porach roku ) odwiedzają ludzie zakochani w górach, klapkowicze ciągną w wakacje w tatrzańskie doliny, nierzadko zapędzając się w wyższe partie ( Giewont, Kasprowy, Świnica, Czerwone Wierchy itp. okoliczne.)
                                                         •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      21:49 Czw, 09 Maj 2013
miller, pudło:D. Ale skąd Ty możesz wiedzieć gdzie to jest, Ty jesteś praworządny i tam nie byłeś, a ja czasem gdzieś zboczę. To nie Pieniny. Ja w Pieninach to tylko tratwą po Dunajcu, a tu jest tylko ląd. (trzeba wykasować spację).
                                                                 •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      22:17 Czw, 09 Maj 2013
Hmm... Ewo, a ja dałbym sobie rękę uciąć, że widok na Tatry do którego podałaś link jest zrobiony gdzieś z Pienin, ale ja ich nie znam z pozycji tratwy. :-(:D Może ktoś rozstrzygnie, bo nie chciał bym głupio ręki stracić ... :D
                                                                         •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 RaffalM      22:25 Czw, 09 Maj 2013
Miller mylisz zdjęcia. To z linka od Ewy ma widok na klapek wśród kosówki.
                                                                                 •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      22:49 Czw, 09 Maj 2013
Tak, wśród kosówki i ścieżyna raczej wąska.:D
                                                         •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      23:09 Czw, 09 Maj 2013
miller, jak nie wykasujesz spacji, to faktycznie jest piękny wschód nad Tatrami, a jak wykasujesz to jest to, co chciałam aby było:-)
                                                                 •  Re: Super widok   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      23:15 Czw, 09 Maj 2013
Aaaaa, i wszystko jasne, czyli oboje mieliśmy rację, a te chaszcze łatwe do rozpoznania.... to gdzieś na Tomanową P.:p:D



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026