 |
 |
| Pon |
Wto |
Śro |
Czw |
Pią |
Sob |
Nie |
|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|
|
 |
05 / 2002 |
 |
|  |
|
| nawigacja: Z-ne.pl » Portal Zakopiański |
|
|
Przekąski  |
|
|
Ewo, przekąski za daleko dla lisa czy dla fotografa?
|
|
|
Re: Przekąski  |
| ewalina
15:11 Czw, 04 Kwi 2013 |
 |
|
dobre pytanie Rafale, odpowiedź brzmi dla lisa, bo fotograf miał jeszcze co nieco w plecaku. A tak serio to chyba te "przekąski" nie sa jadalne.
|
|
|
Re: Przekąski  |
| elat
16:37 Czw, 04 Kwi 2013 |
 |
|
dla "chytrusa" jak najbardziej jadalne,
a i człek dziczyzną, dobrze przyrządzoną, nie pogardzi
|
|
|
Re: Przekąski  |
|
|
|
Czy "chytrus" to też dziczyzna?
|
|
|
Re: Przekąski  |
| elat
16:42 Czw, 04 Kwi 2013 |
 |
|
|
a pytasz celem uzupełnienia menu w chińskiej restauracji???
|
|
|
Re: Przekąski  |
| ewalina
16:56 Czw, 04 Kwi 2013 |
 |
|
"chytrus" i "przekąski" to dziczyzna, ale oswojona i często dokarmiana i zdecydowanie niejadalna , lisek miał tylko ładne futerko a pod nim tylko gnatki, taka chudzina.
|
|
|
 |
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »» |
|