E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
      KalendariumKalendarium
      Stare zdjęciaStare zdjęcia
      Spór o Morskie OkoSpór o Morskie Oko
      Krzyż na GiewoncieKrzyż na Giewoncie
      Ślady lotniczeŚlady lotnicze
      KościołyKościoły
      Kolejka na KasprowyKolejka na Kasprowy
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ] zobacz dokument komentowany »
« Poprzedni wątek    [ lista wątków ]    Następny wątek »
•  Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się "debeściakami"   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      14:10 Sb, 02 Lut 2013
Co to za szczyt ?:D
         •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 Kristin      14:32 Sb, 02 Lut 2013
na moje oko to jest Świnica
                 •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      14:45 Sb, 02 Lut 2013
Czy ktoś sądzi inaczej ?
                         •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 czes      15:09 Sb, 02 Lut 2013
wysoka
                                 •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 gorals      17:21 Sb, 02 Lut 2013
Banalne zagadki to coś dla mnie :-) ... i nie sądzę inaczej... jak Świnica :-) .
         •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      17:54 Sb, 02 Lut 2013
miller, długo nas będziesz trzymał w niepewności? :D , bo ja się nie odważę nic powiedzieć ;-)
                 •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 miller      23:06 Sb, 02 Lut 2013
No pewnie, że Świnica.:-)
                         •  Re: Banalna zagadka dla tych którzy nie mienią się   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
 ewalina      13:21 Nd, 03 Lut 2013
miller, ja jej w takiej scenerii nie widziałam. Kiedyś schodziłam ze Świnicy do Zawratu, zaczął padać deszcz, płakać mi się chciało, bo odwrotu nie było. Po drodze dwóch śmiałków pytało mnie czy do wierzchołka daleko, a ja byłam bliżej celu niż oni. Na Zawracie czapa śniegu, nie wyjęłam aparatu z plecaka. Inny turysta zaczął schodzić do Gąsienicowej, bo nie chciał uwierzyć, że łatwiej po śniegu do 5 Stawów. Chyba mu się udało, bo słyszałam potem żadnej złej informacji. Na mnie niżej czekała nagroda, kozica z ułamanym rogiem, przyjaźnie do mnie nastawiona. Przy schronisku przejaśniło się, ja lekko przemoczona a koniec wędrówki to Palenica. Dziś nawet miło to wspominam.



Zmień styl wyświetlania forum:   [ zwiń treść postów ]    [ pokaż płasko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026