|
|
kopskie  |
| rolf
12:26 Pn, 13 Sie 2012 |
 |
|
kocham to miejsce! szczególnie po wejściu ze Zdiaru . zrobię z tej fotki tapetę. OK?
|
|
|
Re: kopskie  |
|
|
|
OK :)
|
|
|
Re: kopskie  |
| rolf
14:58 Pn, 13 Sie 2012 |
 |
|
dzięki! już jest. a wiesz,ze ja tez tam byłem we wrześniu 1999 i ktoś pstrykał mi zdjęcie na ławeczce. Może to Ty?
|
|