« poprzedni wątek« poprzedni w tym wątku [ lista wątków ]następny w tym wątku »następny wątek »
Pieniny
Polecam również Pieniny, szczególnie z powodu pięknych widoków na Tatry.
Widoki ze szlaku Małych Pienin powalające, a Morze chmur z Trzech Koron, czy Sokolicy .... bajka.
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały(teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»