E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Tatry
Aktualności
 ABC turysty
   Przygotowanie
   Ekwipunek
   Informacje TOPR i TPN
   Oznaczenia szlaków
   Przewodnicy
   Przejścia graniczne
    Bezpieczeństwo
      Gdy spotkasz misia...
      Lawiny
      Ku przestrodze...
      Bezpieczeństwo, porady
   Zwierzę na szlaku
   Schroniska
 O Tatrach
   TPN i TANAP
   Klimat
   Geologia
    Zwierzęta
      Gatunki
   Rośliny
    Tatry w liczbach
    Historia
 Encyklopedia Tatr
   Alfabetycznie
   Tematycznie
   Multimedia
 Wycieczki
   Zaplanuj wycieczkę
   Miejsce startu
   Miejsce docelowe
   Skala trudności
   Wszystkie
 Jaskinie tatrzańskie
    SKTJ PTTK
      Aktualności
      Działalność
      Kurs
      Wspomnienia
      Polecane strony
      Galeria
      Kontakt
   Powstanie jaskiń
   Krążenie wody w skałach
   Nacieki
   Morfologiczne typy
   Klimat jaskiń
   Powstanie jaskiń tatrz.
Zagadki tatrzańskie
 Aktywny wypoczynek
   Taternictwo
   Speleologia
   Paralotnie
   Ski-alpinizm
   Narciarstwo
   Na rowerze
   Turystyka jaskiniowa
   Trasy biegowe
   Turystyka piesza
   Sporty wodne
Galeria
Warunki w Tatrach
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
spisz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
świetne zdjęcie.
 pasciuch      13:48 Pią, 01 Cze 2007
fota   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
ogrom... kapitalne
 peepe      00:36 Śr, 20 Cze 2007
Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Widoczna potęga Lodowego, super fotka.cool
 luminarius      10:04 Pn, 06 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
ależ piękne foto ... skąd to robione dokładnie ....?
 ja-anna      20:20 Pn, 06 Sie 2007
spisz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
javascript:emoticon(':-)') Umie Gosciu potrzec przez aparat. :-) Piekna fotka taka na duza tapete. :-)
 Czaro      20:27 Pn, 06 Sie 2007
Re: spisz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Myśle ze mało powiedziane
 Czaro      20:28 Pn, 06 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
czy ktos wie skąd dokładnie zrobiono to zdjęcie ...? bo jakoś nie wydaje mi się zeby to był Lodowy ...
 ja-anna      10:54 Wt, 07 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Przecież to na pewno Lodowy, obok Jaworowe, od Lodowego Zwornika widać Kapałkową Grań, dalej Śnieżny Szczyt.
 luminarius      10:57 Wt, 07 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
wiec skąd to u licha robione ...????
jkch ratunku ...!!!!!
 ja-anna      11:00 Wt, 07 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Na pewno ze strony polskiej. Może za Białką Tatrzańską?
 luminarius      11:04 Wt, 07 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Jeśli wierzyć autorowi i powodując się układem dolin: Suchej i Śnieżnej, to prawdopodobnie zostało wykonane gdzieś w rejonie: Jaworzyna, Podspady, Zdziarska Przeł., lub na północ od niego.
 jkch      14:52 Wt, 07 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Zdjęcie raczej robione jest z polskiej strony. Wydaje się, że z granicy Białki Tatrzańskiej i Jurgowa. Wskazują na to polskie znaki drogowe i dość łatwy do określenia napis Jurgów. A szczyt to Lodowy widziany z polskiej strony. :D
 luminarius      21:45 Nd, 12 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Prawdopodobnie tak, dlatego napisałem ". . . . lub na północ od niego".
 jkch      22:25 Nd, 12 Sie 2007
Re: Ogrom   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Zdjęcie zostało zrobione z drogi do przejścia granicznego Jurgów - Podspady. A perspektywa jest taka, a nie inna, zapewne ze względu na użyty obiektyw - teleobiektyw, który zawęził pole widzenia i trochę "spłaszczył" perspektywę.
 Pawel      00:13 Pn, 13 Sie 2007
Re: spisz   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Już odpowiadam, zdjęcie zostało zrobione zaraz za Czarną Górą, a właściwie chyba na jej granicy (niemalże), nieopodal znajduje się drogowskaz na Rzepiska:-) Widoczne zabudowania należą do Jurgowa, do granicy jest jeszcze parę ładnych kilometrów...
 Jaro_Ł_T      07:46 Pią, 14 Wrz 2007

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026