« poprzedni wątek« poprzedni w tym wątku [ lista wątków ]następny w tym wątku »następny wątek »
szlaki
Fajnie jakby były jeszacze mapki szlaków.Poza tym super pomysł na opisy szlaków. Pozdrawiam Cezary javascript:emoticon(':rolleye s:')
javascript:emoticon(': rolleyes:')
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały(teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»