E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Narty
 Aktualności
   Bezpieczeństwo, porady
Kamery na wyciągach
Giełda sprzętu
 WYCIĄGI NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Poronin
   Zakopane
   Ząb
   Małe Ciche
 SZKOŁY NARCIARSKIE
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
 WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU
   Białka Tatrzańska
   Bukowina Tatrzańska
   Czerwienne
   Gliczarów Dolny
   Gliczarów Górny
   Kościelisko
   Murzasichle
   Zakopane
   Ząb
 NARTY
   Ciekawostki
    Historia
      Zawody
      Legendy nart
      Teksty archiwalne
      Narty na świecie
      SN PTT 1907 Z-ne
   Wielka Krokiew
   Sprzęt i technika
 SNOWBOARD
   Historia
   Jak powstaje deska
   Snowboard miękki
   Snowboard twardy
   Snowboard dla dzieci
   Snowboard dla kobiet
    Technika jazdy
    Triki
   Jak zostać instruktorem
   Boarder cross
   Galeria
 SKI-ALPINIZM
   Skitury
   Freeride
   Jak zacząć?
   Sprzęt
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» OśRODKI NARCIARSKIE» Zakopane» Zakopane

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
zagadka dla znawców   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Co to za stawy? Skąd na nie patrzyłam (i je uwieczniłam)?
 ewalina      19:53 Nd, 29 Cze 2014
Re: zagadka dla znawców   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Pośredni i Niżni Staw Spiski. W tle fragment Łomnickiej Grani
 turystka      23:15 Śr, 02 Lip 2014
Re: zagadka dla znawców   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
turystko, prawie dobrze:-), ale troszkę skoryguję. Widać Łomnicką Grań, a więc nie widać Niżnego Stawu. Te Stawy byłyby widoczne ze ścieżki na Baranie Rogi (a tam nie weszłam) na tle Pośredniej Grani. A ja weszłam na inną ścieżkę, podeszłam nią tylko do miejsca, z którego najlepiej widziałam stawy. Ta ścieżka biegnie dalej w głąb dolinki o oddala się od stawów.
 ewalina      09:45 Czw, 03 Lip 2014
Re: zagadka dla znawców   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
turystko, a kto to dokończy?;-)
widać Łomnicką Grań, Pośredni Staw Spiski (to ten bliżej Grani, wolny od lodu. Ma trochę kry, ale na tym zdjęciu jej nie widać) i ?. Niżnego na tym zdjęciu NIE MA. A ten cały zamarznięty, to?:-)
 ewalina      18:49 Sb, 05 Lip 2014
Re: zagadka dla znawców   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
największy w dolinie - Wielki Staw Spiski:-)
 turystka      19:08 Sb, 05 Lip 2014
Re: zagadka dla znawców   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Brawo, tak jest:-). Zerknij na mapę, z jego lewej strony, jest zaznaczona "lewa" ścieżka, którą z przewodnikiem chodzi się na Lodowy (i na Konia). Ja podeszłam tylko kawałek i nawet zeszłam z tej ścieżki, bo chciałam zobaczyć cały staw.:-)
 ewalina      19:20 Sb, 05 Lip 2014

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026