E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Galeria
 GALERIA ZDJĘĆ
   Doliny tatrzańskie
   Impresje fotograficzne
   Impresje górskie
   Jaskinie
   Panoramy tatrzańskie
   Stawy, jeziora, potoki...
   Tatry Bielskie
   Tatry Słowackie
   Tatry Zachodnie
   Tatry Wysokie
   Zakopane
   Inne
   Flora i fauna
Galerie specjalne
 Wasze galerie
   Ostatnio dodane
   Zdjęcia dnia
KARTKI ELEKTRONICZNE
Aktualności
Technika - porady
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Ale fajne to Morskie Oko, super fotka.
 hnit      00:12 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
..a i owszem 100 lat temu tak się nazywało, teraz inaczej...;-)
 elat      00:20 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
nie jestem pewien, ale chyba nasi zachodni sąsiedzi nadal używają tej tej nazwy. :-) Na ,,właściwe" morskie Oko tej samej :D
 rolf      07:33 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
No to gratuluję autorowi długowieczności .... 100 lat .... ładny wiek, tylko pozazdrościć. :-)
 miller      07:45 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Czy to aby na pewno Morskie Oko? Nie czasem Czarny Staw?
 iwoko      08:01 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
oczywiście że MORSKIE oKO.
 Kuno      08:44 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
tylko sprzed 100lat
 Kuno      08:46 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Czarny Staw po niemiecku to morskie oko (w tłumaczeniu) i Morskie oko to też morskie oko (też w tłumaczeniu) :D Łatwe, prawda? :p
 rolf      09:01 Pn, 27 Maj 2013
Re: Morskie Oko   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Ono jest śliczne, szmaragdowe a nie czarne:D. Kto tłumaczył?:p
 ewalina      09:09 Pn, 27 Maj 2013

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026