|
|
|
Kobylarzowy 
|
|
|
Robi wrażenie, super
|
|
rolf
07:09 Czw, 23 Maj 2013 |
 |
|
|
Kobylarzowy Żleb 
|
|
|
czes, czy może schodziłeś w tę "mgiełkę"? Świetne.
|
|
|
|
|
Re: Kobylarzowy Żleb 
|
|
|
Nie Ewo nie schodziłem w nią, ja z niej wyszedłem
|
|
czes
17:53 Czw, 23 Maj 2013 |
 |
|
|
Re: Kobylarzowy Żleb 
|
|
|
To pewnie zaraz zrobiło się Tobie cieplej . Ja tym szlakiem schodziłam w pięknym wrześniowym słońcu, zero mgiełek.
|
|
|
|
Zmień styl wyświetlania forum: [ pokaż drzewko ]
|