|
Ogrom 
|
|
|
Widoczna potęga Lodowego, super fotka.
|
|
|
|
spisz 
|
|
|
javascript:emoticon(' ') Umie Gosciu potrzec przez aparat. Piekna fotka taka na duza tapete.
|
|
Czaro
20:27 Pn, 06 Sie 2007 |
 |
|
|
Re: Ogrom 
|
|
|
Zdjęcie raczej robione jest z polskiej strony. Wydaje się, że z granicy Białki Tatrzańskiej i Jurgowa. Wskazują na to polskie znaki drogowe i dość łatwy do określenia napis Jurgów. A szczyt to Lodowy widziany z polskiej strony.
|
|
|
|
|
Re: spisz 
|
|
|
Już odpowiadam, zdjęcie zostało zrobione zaraz za Czarną Górą, a właściwie chyba na jej granicy (niemalże), nieopodal znajduje się drogowskaz na Rzepiska Widoczne zabudowania należą do Jurgowa, do granicy jest jeszcze parę ładnych kilometrów...
|
|
|
Zmień styl wyświetlania forum: [ pokaż drzewko ]
|