E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Galeria
 GALERIA ZDJĘĆ
   Doliny tatrzańskie
   Impresje fotograficzne
   Impresje górskie
   Jaskinie
   Panoramy tatrzańskie
   Stawy, jeziora, potoki...
   Tatry Bielskie
   Tatry Słowackie
   Tatry Zachodnie
   Tatry Wysokie
   Zakopane
   Inne
   Flora i fauna
Galerie specjalne
 Wasze galerie
   Ostatnio dodane
   Zdjęcia dnia
KARTKI ELEKTRONICZNE
Aktualności
Technika - porady
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
wypadek 1-latka w przejsciu podziemnym   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Witam!Ja piszę w sprawie wypadku tego 15 latka który"wskoczyłna murek i upadł...".(Jestem to ja). Chciałem zaznaczyć iż , prawda przechodziłem araczej przebiegałem w niedozwolonym miejscu, ale tylko chciałem przeskoczyć ten murek a nie wiedziałem że jest za nim ok. 5-6m. w dół.
 Roadamunds      10:40 Czw, 11 Lut 2010
wypadek15-latka w przejściu podziemnym pod gobałówką   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Witam!Ja piszę w sprawie wypadku tego 15 latka który"wskoczyłna murek i upadł...".(Jestem to ja). Chciałem zaznaczyć iż , prawda przechodziłem araczej przebiegałem w niedozwolonym miejscu, ale tylko chciałem przeskoczyć ten murek a nie wiedziałem że jest za nim ok. 5-6m. w dół.
 Roadamunds      10:42 Czw, 11 Lut 2010
Re: wypadek15-latka w przejściu podziemnym pod gobałówką   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Podziemne przejście dla pieszych jakie zrobiono to moim zdaniem wielkie nieporozumienie. Piesi i tak przechodzą przez jezdnię z różnych względów, jednym za daleko do tunelu, starszym osobom oraz tym co mają małe dzieci w wózkach też trudno korzystać z podziemnego przejścia, bo jest sporo schodów, a winda często nie działa. I tak zdarza się mało wypadków, jak na ten fatalny pomysł. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie ma partnerskie miasto Sopot, zrobiono tam tunel, ale dla samochodów, a piesi idą monciakiem prosto na plażę. Rozwiązanie na początku pewnie kosztowniejsze, ale bezpieczniejsze i lepsze zarówno dla pieszych jak i kierowców, którym nikt nie wbiega na jezdnię.
 ~frufru      11:26 Czw, 11 Lut 2010

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2025