E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Galeria
 GALERIA ZDJĘĆ
   Doliny tatrzańskie
   Impresje fotograficzne
   Impresje górskie
   Jaskinie
   Panoramy tatrzańskie
   Stawy, jeziora, potoki...
   Tatry Bielskie
   Tatry Słowackie
   Tatry Zachodnie
   Tatry Wysokie
   Zakopane
   Inne
   Flora i fauna
Galerie specjalne
 Wasze galerie
   Ostatnio dodane
   Zdjęcia dnia
KARTKI ELEKTRONICZNE
Aktualności
Technika - porady
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]
« poprzedni wątek    « poprzedni w tym wątku    [ lista wątków ]    następny w tym wątku »     następny wątek »
Łatwiej na Słowację.   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Zwiększają częstotliwość kursów do Popradu, co pewnie niezmiernie ucieszy wielu rodaków w dobie tak słabej złotówki. Łatwiej będzie można się dostać na słowackie szlaki kwaterując po polskiej stronie za złotówki.

Za Tygodnikiem Podhalańskim.

18 czerwca rusza autobusowa linia z Zakopanego do Popradu. Takiego, regularnego połączenia ze wszystkimi miejscowościami turystycznymi leżącymi u podnóża słowackich Tatr brakowało wielu turystom.
Autobusową, regularną linię uruchamia firma transportowa Strama. W szczycie sezonu codziennie kursować będzie pięć autobusów. Odjazd pierwszego o godz. 5:45.
Autobusy startować będą spod Nosala, przejadą przez zakopiański dworzec autobusowy, Łysą Polanę, a dalej zatrzymywać się będą m. in. w Tatrzańskiej Jaworzynie, Tatrzańskiej Kotlinie, Tatrzańskiej Łomnicy, Smokowcu i dojadą do Popradu pod miasteczko wodne. Ostatni powrotny kurs z Popradu zaplanowano na godz. 18.30.

Bilet do Łysej Polany kosztować ma 10 złotych, do Jaskiń Bielskich 15, do Tatrzańskiej Łomnicy 17, a do Popradu 20. Szczegółowy rozkład na stronie: www.strama.eu

Serdeczności Krzysiek
 ~miler      17:39 Pią, 12 Cze 2009



Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż treść postów ]    [ pokaż płasko ]
 ~miler 
 
 17:39 Pią, 12 Cze 2009 
    
 ~andrzej 
 
 21:51 Pią, 12 Cze 2009 
        
 ~miler 
 
 09:54 Sb, 13 Cze 2009 
            
 ~andrzej 
 
 12:54 Sb, 13 Cze 2009 
    
 ~weekenda 
 
 22:58 Nd, 21 Cze 2009 





Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2026