E-mail
Hasło
»
Załóż konto
»
Zapomniałem hasła
Galeria
pokaż schowek
»
GALERIA ZDJĘĆ
Doliny tatrzańskie
Impresje fotograficzne
Impresje górskie
Jaskinie
Panoramy tatrzańskie
Stawy, jeziora, potoki...
Tatry Bielskie
Tatry Słowackie
Tatry Zachodnie
Tatry Wysokie
Zakopane
Inne
Flora i fauna
Galerie specjalne
Wasze galerie
Ostatnio dodane
Zdjęcia dnia
KARTKI ELEKTRONICZNE
Aktualności
Technika - porady
Forum dyskusyjne
E-mail
Hasło
»
Załóż konto
»
Zapomniałem hasła
zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
nawigacja:
Z-ne.pl
»
Portal Zakopiański
Odpowiadasz na komentarz dodany przez:
rolf
Re: celebryci
lorin! pax vobiscum!!! też lubię, od czasu do czasu, wbić komuś szpilkę w dupsko, zwłaszcza gdy jakieś wpisy, czy poglądy szczególnie mnie irytują. Dajmy już sobie spokój z inwektywami i napiszmy coś oi górach, o Tatrach, przejściach, wejściach czy porażkach
co do JanaP- zgadzam się z Tobą (zobacz mój wpis do niego), co do krytyki Joanny, Ewy i Rafała już nie. Uważam, że grupka wirualnych przyjacół (zobacz inne wpisy) wymieniająca się spostrzeżeniami i dyskutująca na różne tematy (w 99,99% górskie) może też na forum pogadać (wzorem Janosika) ,,o dupie Maryni". To jest moje zdanie, nie musi być słuszne. Pozdrawiam Cię
«
powrót do zdjęcia
Użytkownik:
E-mail:
(nie wymagany)
Temat:
Treść:
MATinternet s.c.
prowadzący Zakopiański Portal Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Serwisu.
Jeżeli znalazłeś/aś
błąd
,
nieaktualną informację
lub
posiadasz materiały
(teksty, zdjęcia, nagrania...)
, które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić -
KLIKNIJ TU »»
ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY
Copyright ©
MATinternet s.c.
-
ZAKOPANE
1999-2026