E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Zakopane

Zakopane
Prawosławne Nabożeństwo Bożonarodzeniowe w Zakopanem
(żródło: )

Ks. Jarosław Antosiuk, proboszcz parafii prawosławnej p.w. Zaśnięcia N.M.P. w Krakowie, zaprasza 6 stycznia 2017 o godz. 16.00 na Bożonarodzeniową Wieczernię w "Starym Kościółku" przy ul. Kościeliskiej w Zakopanem. Szczegóły na plakacie.
( 4 Stycznia 2017)
Pokłon Trzech Króli
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza 06/01/2017 na uroczystość z okazji Święta Trzech Króli w oprawie góralskiej z udziałem zespołów regionalnych, a także Mędrców ze Wschodu, w których role wcielają się aktorzy Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. 
( 3 Stycznia 2017)
Koncert "Czuwanie z Mędrcami"
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy na koncert „Czuwanie z Mędrcami”, który odbędzie się w ramach VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych, już w czwartek,  5 stycznia po mszy o godz. 18.00 w Kościele Ojców Jezuitów pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Górce, ul. Kaszelewskiego 9 . 
( 3 Stycznia 2017)
VIII Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Parafie Zakopiańskie serdecznie zapraszają na VIII Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych wszystkich mieszkańców i gości, którzy pod Tarami będą spędzać świąteczny i noworoczny czas. Jak co roku umilą go niezwykłe koncerty z najpiękniejszymi góralskimi pastorałkami, a także tradycyjne polskie kolędy i współczesne kompozycje.
( 30 Grudnia 2016)
"Sylwester z Dwójką" - informacje organizacyjne
(żródło: )

W dniu 31 grudnia 2016 r. w godz. 19.00 - 03.00 na Dolnej Równi Krupowej zorganizowana zostanie impreza masowa "Sylwester z Dwójką". Jej uczestników prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi transportu, parkingów na terenie miasta oraz bezpieczeństwa:
( 28 Grudnia 2016)
78 urodziny popularnej kolei na Gubałówkę
(żródło: )

20 grudnia 1938 r. po zaledwie 168 dniach budowy uruchomiona została kolej linowo-terenowa na Gubałówkę. W niedługim czasie stała się najpopularniejszym tego typu urządzeniem w Polsce.
( 20 Grudnia 2016)
Otwarcie Sezonu Zimowego
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na Otwarcie Sezonu Zimowego w Zakopanem z udziałem delegacji z partnerskiego miasta Sopot.
( 14 Grudnia 2016)
Muzeum Walki i Męczeństwa "Palace" - Katownia Podhala - wznawia swoją działalność - Serdecznie Zapraszamy!
(żródło: )

Zarząd Stowarzyszenia Muzeum Walki i Męczeństwa "Palace" - Katownia Podhala uprzejmie informuje, że 13. grudnia br o godz. 16-tej Muzeum wznawia swoją działalność. Serdecznie zapraszamy we wtorki i czwartki w godz. 16-17, ul. Tytusa Chałubińskiego 7, Zakopane. W innych terminach - po uzgodnieniu telefonicznym 508 276 432.
( 12 Grudnia 2016)
Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane
(żródło: )

Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane już 10 grudnia od 10:00 Tradycyjnie jak co roku Aqua Park Zakopane z okazji MIKOŁAJEK przygotował dla dzieci z Zakopanego i okolic mnóstwo atrakcji. Spotkaj się z Mikołajem, okiełznaj wodne kule, zakosztuj szalonej zabawy- to tylko nieliczne atrakcje dla milusińskich. D la dzieci czeka szereg atrakcji wodnych, konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału !
( 8 Grudnia 2016)
Czym będzie plan ochrony Parku Kulturowego Krupówki?
(żródło: )

W piątek, 9 grudnia na otwartym spotkaniu informacyjnym zaprezentowane zostaną efekty prac nad pierwszym etapem planu ochrony Parku Kulturowego dla obszaru ulicy Krup ó wki. Czym jest i po co tworzy się ten dokument?
( 6 Grudnia 2016)
"Wieczory w Czerwonym Dworze"
(żródło: )

Zakopiańskie Centrum Kultury zaprasza na "Wieczory w Czerwonym Dworze". Będą to spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje i wykłady, które odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Galerii Czerwony Dwór przy ul. Kasprusie 27 w Zakopanem.
( 2 Grudnia 2016)
Wykład o holistycznym odżywianiu
(żródło: )

W sobotę, 3 grudnia 2016 r., o godz. 11.00, Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają na wykład dietetyk Pani Małgorzaty Wrzak pt. „Wykorzystanie samoleczących sił organizmu. Silny układ pokarmowy fundamentem zdrowia”. Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem os. Łukaszówki 4a. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
( 1 Grudnia 2016)
KONFERENCJA "KONTEKSTY"
(żródło: )

"Konteksty rzeczywistości. Rzeczywistość w kontekstach. O myśleniu w perspektywie gościnności"   7 - 10 grudnia 2016 Galeria Władysława Hasiora (filia Muzeum Tatrzańskiego) Zakopane, ul. Jagiellońska 18b   Burmistrz miasta Zakopane Leszek Dorula, Stowarzyszenie Liber Pro Arte, Zakopiańskie Centrum Kultury, Kwartalnik „Konteksty”, Muzeum Tatrzańskie, Wydawnictwo Czarne i Fundacja „Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości” zapraszają na VI Zakopiańskie Spotkania Antropologiczne, które w tym roku będą także zakończeniem jubileuszu 70-lecia "Kontekstów". Tytuł spotkania: "Konteksty rzeczywistości. Rzeczywistość w kontekstach. O myśleniu w perspektywie gościnności".
( 29 Listopada 2016)
Zakopiańskie Mikołajki
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na zimowy festyn rodzinny - Zakopiańskie Mikołajki, który odbędzie się w niedzielę 4 grudnia w godzinach od 11.00 do 18.00 na Placu Niepodległości w Zakopanem!
( 24 Listopada 2016)
Elektroniczne Zaduszki
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy na 12. edycję Elektronicznych Zaduszek - koncertu, który odbędzie się 26 listopada o godz. 17.30 w Starym Kościele w Zakopanem przy ulicy Kościeliskiej, „Na Pęksowym Brzyzku”. Jest to autorski koncert Jerzego „Jurasa” Gruszczyńskiego grany na syntezatorach z towarzyszeniem śpiewu i oboju - Agnieszka Grembowiec, skrzypiec - Kinga Gruszczyńska i Krystyna Dulemba. Koncertowi towarzyszy projekcja zdjęć z gór oraz recytacja wierszy w nawiązaniu do Zaduszek, do gór, ludzi z górami związanych i do tych, którzy tam pozostali. 
( 24 Listopada 2016)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017   - Tatry Noclegi Zakopane online