E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Zakopane

Zakopane
Koncert rodziny Lassaków Heliosów
(żródło: )

5 stycznia 2020 r. godz 12:30 Koncert rodziny Lassaków Heliosów z Zakopanego, w ramach XI FESTIWALU KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH. Kościół NMP Królowej Świata w Zakopanem, Bulwary Słowackiego, Zakopane. Kolędowanie z Muzyką Rodziny Lassaków „Heliosów” z Zakopanego Zabrzmią kolędy i pastorałki w wykonaniu tradycyjnej muzyki góralskiej w składzie: Halina Maciata - Lassak i Tomasz Lassak z córkami Katarzyną i Anną Janina Lassak i Janusz Lassak z córkami Heleną i Michaliną oraz Stanisław Maciata
( 3 Stycznia 2020)
Koncert PIERWSZA GWIAZDA - Ewa Warta Śmietana i jej goście
(żródło: )

4 stycznia 2020 r. godz. 18:00 Koncert PIERWSZA GWIAZDA - Ewa Warta Śmietana i jej goście, w ramach XI Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Parafia Miłosierdzia Bożego, Chramcówki, Zakopane.
( 3 Stycznia 2020)
SYLWESTER 2020 – informacje organizacyjne i porządkowe
(żródło: )

SYLWESTER 2020 informacje organizacyjne i porządkowe [PDF]
( 24 Grudnia 2019)
Galowy Koncert Sylwestrowy z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną "BAL W STRASZNYM DWORZE"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza 31.12.2019 o godz. 18:00 na Galowy Koncert Sylwestrowy "BAL W STRASZNYM DWORZE", w wykonaniu Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej, który jak co rok odbędzie się w Zakopiańskim Kinie Sokół, ul. Orkana 2.  
( 23 Grudnia 2019)
11. Festiwal Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył"
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy od 24.12.2019 do 02.02.2020 wszystkich Mieszkańców i Gości na 11. Festiwal Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył". Już od 11 lat w Zakopanem rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy, góralskie pastorałki, a także współczesne kompozycje w najlepszym wykonaniu. Te niezwykłe koncerty co rok umilają świąteczny i noworoczny czas, tworzą wspaniałą atmosferę i przyciągają coraz liczniejszą publiczność.  
( 23 Grudnia 2019)
Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane
(żródło: )

Tradycyjnie jak co roku Aqua Park Zakopane 8 grudnia 2019 z okazji DNIA ŚW. MIKOŁAJA przygotował dla dzieci z Zakopanego i okolic mnóstwo atrakcji. Spotkaj się z św. Mikołajem, okiełznaj wodne kule, zakosztuj szalonej zabawy. To tylko nieliczne atrakcje dla milusińskich. Dla dzieci czeka szereg atrakcji wodnych, konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!
( 4 Grudnia 2019)
MUZEUM MINIATUR
(żródło: )

Jedyne muzeum na świecie, gdzie zobaczysz budowle, których już nie ma… *Salon zabaw ostatnich polskich królów, *Pałac, w którym Fryderyk Chopin napisał swojego pierwszego Poloneza, w którym polscy kryptolodzy rozszyfrowali niemiecką Enigmę, miejsce, gdzie marszałek Józef Piłsudski odbierał defilady, *teatr, w którym dyrygował Stanisław Moniuszko i śpiewała Helena Modrzejewska, *dom najbogatszego Polaka XIX wieku, *miejsca, po których spacerowali Maria Curie Skłodowska, Bolesław Prus… Zapraszamy na wystawę czasową MUZEUM MINIATUR w Zakopanem. Krupówki 30, codziennie w godzinach od 10 do 20 - 2019-12-11 - 2020-02-29.
( 4 Grudnia 2019)
MAGICZNE MIKOŁAJKI Z RADIOWĄ JEDYNKĄ W ZAKOPANEM!
(żródło: )

Audycje na żywo, świąteczne atrakcje dla całych rodzin i mikołajkowy koncert. 7 grudnia na mieszkańców Zakopanego czekać będzie wiele niespodzianek. Artystyczne centrum miasta, czyli Kulturalny Plac Niepodległości, zamieni się w platformę przedświątecznej zabawy, a wszystko za sprawą „Magicznych Mikołajek z Jedynką”. Wstęp wolny!
( 29 Listopada 2019)
Całkowite zamknięcie ruchu samochodowego na przebudowywanym skrzyżowaniu ulic Balzera - Droga do Olczy
(żródło: )

Urząd Miasta Zakopane informuje, że w dniu 27 listopada 2019 r. (środa) w godzinach od 9:00 do 23:00 zostanie całkowicie zamknięty ruch samochodowy na przebudowywanym skrzyżowaniu ulic Balzera - Droga do Olczy - Droga na Bystre – Karłowicza – Droga na Antałówkę, celem  wykonania ostatecznej warstwy asfaltowej jezdni w obrębie budowanego Ronda. Wszystkich kierowców prosimy o korzystanie w tym dniu z innych możliwych objazdów.
( 26 Listopada 2019)
KONCERT JUBILEUSZOWY
(żródło: )

Tym razem to nie tylko koncert  jubileuszowy ale również cel godny wsparcia. Jubileuszowo, bo z okazji  10- lecia Fundacji im. Adama Worwy z Nowego Targu, charytatywnie, bo na leczenie i rehabilitację Andrzeja Brandstattera. Właśnie tego  Andrzeja, którego  chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Koncertujemy zarówno w Nowym Targu jak i w Zakopanem – 22.11.2019 ( piątek ),  a cały dochód z tych wydarzeń przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Andrzeja. 
( 21 Listopada 2019)
125-lecie powołania do życia Gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Zakopanem
(żródło: )

23 listopada 2019r. odbędą się uroczystości 125-lecia powołania do życia Gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Zakopanem. Zostały one objęte Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.
( 21 Listopada 2019)
Spotkanie z cyklu „Czarne na białym” z Wojciechem Nowickim
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopanego, Wydawnictwo Czarne, Muzeum Tatrzańskie i Fundacja „Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości” zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Czarne na białym”. Naszym gościem będzie Wojciech Nowicki , autor książki Cieśniny . Spotkanie odbędzie się 23 listopada, w sobotę, o godzinie 18:00 w kawiarni „Kmicic” w Zakopanem, przy ulicy Staszica 11a. Wstęp wolny, możliwość zakupienia książki po promocyjnej cenie. Zapraszamy!
( 19 Listopada 2019)
XV Elektroniczne Zaduszki
(żródło: )

XV Elektroniczne Zaduszki to kolejna edycja autorskiego koncertu w konwencji muzyka, obraz i słowo odbywającego sie corocznie w Starym Kościółku na Pęksowym Brzysku. Kościół pw. MB Częstochowskiej w Zakopanem, Kościeliska 4, Zakopane 2019-11-16 od 18:00
( 15 Listopada 2019)
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GÓR 2019
(żródło: )

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GÓR 2019 11 grudnia 2019 (środa)
( 13 Listopada 2019)
9 edycja Polki Folki "Watra" Największego Pokazu Mody Folk
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy na 9 edycję Polki Folki "Watra" Największego Pokazu Mody Folk TERMIN: 8 listopada 2019 (Piątek) godz. 19:00 MIEJSCE: ZAKOPANE Hotel Nosalowy Dwór ul. Balzera 21 D Tegorocznej edycji towarzyszy żywioł ogień, a dokładnie góralska watra, tematyka wybiegu oraz warsztatów edukacyjnych jakie się odbędą tego dnia dotyka aspektów przyrody, tradycji, ochrony środowiska i ekologii. Na wybiegu pojawią się kolekcje 6 projektantów mody o tematyce folk /boho, oraz goście specjalni. Na scenie wystąpią Wokalistka Katarzyna Malenda  finalistka programu The Voice Of Poland oraz Mikołaj Maciaszczyk aktualny uczestnik  tego muzycznego programu. Za oprawę muzyczna wydarzenia odpowiada  sceniczny wilk DJ Lupo. Zatańczy zespół ROX. W przestrzeni wybiegu pojawi się design, malarstwo, fotografia oraz inna ciekawa forma sztuki.
( 6 Listopada 2019)
Archiwum
Pierwszy «« (61-75)(76-90)(91-105)(106-120)(121-135) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2024