E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
XV Elektroniczne Zaduszki
 dodano: 15 Listopada 2019

XV Elektroniczne Zaduszki to kolejna edycja autorskiego koncertu w konwencji muzyka, obraz i słowo odbywającego sie corocznie w Starym Kościółku na Pęksowym Brzysku.

Kościół pw. MB Częstochowskiej w Zakopanem, Kościeliska 4, Zakopane

2019-11-16 od 18:00Koncert nawiązuje do Dnia Zaduszek. Uczci pamięć ludzi, którzy odeszli, w tym tych co ukochali góry i w nich na zawsze pozostali. W kanwie koncertu pojawią się elementy dotyczące kondycji Matki Ziemi, miejsca naszego odwiecznego zamieszkania. Koncert również nawiąże do Międzynarodowego Dnia Białej Laski poświęconego osobom niewidomym i niedowidzącym.

Będzie to koncert muzyki refleksyjnej wykonany na instrumentach elektronicznych, w połączeniu z instrumentami klasycznymi. Wystąpi Agnieszka Grembowiec (wokal, saksofon sopranowy), Kinga Gruszczyńska (skrzypce), Maria Tombińska Hoły (wiolonczela) i Jerzy Juras Gruszczyński (instrumenty elektroniczne).

Tłem dla koncertu będą przeźrocza i filmy prezentujące Tatry oraz inne górskie łańcuchy, a muzyce towarzyszyć będzie poezja recytowana przez aktorów Towarzystwa Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem.

 «« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    272

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020