E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Zakopane
Koncert Hanki Rybki w ramach XI FESTIWALU, KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH
 dodano: 9 Stycznia 2020

Koncert Hanki Rybki w ramach XI FESTIWALU, KOLĘD, PASTORAŁEK I PIEŚNI BOŻONARODZENIOWYCH - Kościół Miłosierdzia Bożego na Cyrhli, Cyrhla, Zakopane, 2020-01-12 godz. 11:30.HANKA RYBKA – wokalistka dla której muzyka była i jest naturalnym dopełnieniem codziennego życia. Jak sama przyznaje, śpiewa od zawsze. Już jako młoda dziewczyna wielokrotnie uczestniczyła w koncertach kapel i zespołów ludowych. Po ukończeniu studiów współpracowała ze znakomitymi artystami scen polskich. Jej możliwości wokalne sprawiły, że od wielu lat istnieje w świecie muzyki improwizowanej, jazzie będąc zapraszaną przez znakomitych muzyków i odwiedzając sceny Europy i Ameryki.

W 2017 roku przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznana została wokalistce Okolicznościowa Nagroda za wieloletnią działalność na niwie kultury i promowania Podhala.

W 2019 Hanka Rybka wraz z zespołem otrzymała z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Brązowy Medal “Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS”.

 «« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    256

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020