E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Narty
III ZAWODY TELEMARKOWE KLUBU SN PTT NA KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ
 dodano: 21 Lutego 2020

Miło nam poinformować o zawodach, które kolejny raz w nadchodzącym sezonie narciarskim organizuje Sekcja Telemarku wspólnie z Kotelnicą Białczańską. Nasz Klub, którego pełna nazwa brzmi Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Zakopane 1907 jest najstarszym stowarzyszeniem narciarskim, które zostało założone w 1907 i działa bez przerwy. Jedyny taki klub w Polsce! My w ramach Sekcji Telemarku postanowiliśmy organizować doroczne zawody aby popularyzować tą starą dyscyplinę narciarską.


Nasze zmagania rozrastają się z roku na rok. W ostatnich zawodach mieliśmy zawodników z Ukrainy. Termin naszych zawodów pokrywa się ze Światowym Dniem Telemarku, który przypada na pierwszy weekend marca, w tym roku to 7.03. Wobec tego chcemy już dziś zaprosić miłośników i entuzjastów telemarku na Kotelnicę Białczańską do Białki Tatrzańskiej. U nas na Kotelnicy odbywają się nie tylko zawody ale to również siedziba naszej Sekcji Telemarku i wobec tego pod naszym okiem można zgłębiać arkana sztuki jeżdżenia tym stylem, naprawdę warto! To prawdziwa wolność i dowolność narciarstwa. Gwarantujemy dobrą zabawę, zawody w formule Classic czyli będzie na trasie skocznia, pętla 360 stopni, oczywiście bramki i podbieg do mety. Każdy z uczestników otrzyma w ramach wpisowego pakiet startowy z niespodzianką! Niestety nie możemy zagwarantować słonecznej pogody :(

Przypominamy, że zawody odbędą się w sobotę 07.03.2020, na trasie 8A z Jankulakowskiego Wierchu (tak jak poprzednio), rozpoczęcie zawodów o godz. 10-tej. Wydawanie numerów od godz. 8,30 w okolicach startu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej włącznie z numerem konta, na które należy wpłacić wpisowe w wysokości 50 zł. W załączniku należy dostarczyć potwierdzenie opłaty wpisowej.
www.snptt.pl i www.bialkatatrzanska.pl
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem naszej sekcji: snptt1907gt@gmail.com
Dodatkowych informacji udzielą niżej podpisani. Do zobaczenia!!!
Piotr Jasieński „Szuwarek” 603 77 08 97
Stanisław Styrczula 501 61 60 39«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    3853

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2023