E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
XXIV Parada Gazdowska w Białym Dunajcu
 dodano: 17 Lutego 2020

Kumoterska Gońba w Białym Dunajcu również odwołana. Organizatorzy wskazują na fatalną pogodę. Dodatnia temperatura i brak śniegu uniemożliwia rozegranie zawodów

Kolejna miejscowość odwołuje z przyczyn pogodowych Kumoterską Gońbę. Zawodów nie udało się rozegrać wcześniej w Ludźmierzu, Kościelisku, teraz i gmina Biały Dunajec podjęła decyzję o odwołaniu imprezy. Fatalna aura jak tłumaczą organizatorzy nie pozwala na rozegranie zawodów, ale jeszcze bardziej na zapewnienie bezpieczeństwa widzom. Prognozy pogody również nie przewidują aby w najbliższych dniach pogoda miała się poprawić – stąd kilka gmin odwołało Paradę Gazdowską razem z Kumoterską Gońbą.

 


Na niedzielę 23 lutego 2020 roku zaplanowano XXIV Paradę Gazdowską w gminie Biały Dunajec. W programie tradycyjnie parada gazdowska i kumoterska oraz zawody w skiringu, ski-skiringu oraz wyścigi kumoterek.

Zapisy uczestników i rozdawanie numerów od godziny 10.00 obok mostu do Gliczarowa Dolnego. O 11.30 przejazd zaprzęgów na polanę pod osiedlem Gile, gdzie o 12.00 odbędzie się oceniana przez jury parada i dyscypliny szybkościowe.

Przypominamy, że każdy powożący uczestnik biorący udział w: paradach, wyścigu kumoterek, skiringu lub ski-skiringu musi posiadać ważne ubezpieczenie OC.

Szczegóły na stronie www.gokbialydunajec.pl«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    590

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2021