E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
SPORT & FUN FESTIVAL 27 i 28 lipca 2019 w Białce Tatrzańskiej
 dodano: 23 Lipca 2019

SPORT & FUN FESTIVAL już 27 i 28 lipca 2019 ! W nowej formule do Białki Tatrzańskiej wracają Mistrzostwa Polski Cross Monster oraz Kolorowa Eksplozja. Dzień sportu i dzień rozrywki to dwa dni SPORT & FUN FESTIVAL, najbardziej sportowego i kolorowego święta na Podhalu, z muzyczną atrakcją – koncertem CLEO!


Sport&Fun Festival to zwieńczenie 5 dotychczasowych edycji Mistrzostw Polski Cross Monster na wyjątkowych hulajnogach terenowych oraz Kolorowej Eksplozji. To wyjątkowe dwudniowe wydarzenie, które w środku lata zamienia stok Kotelnicy Białczańskiej w miejsce letniej rywalizacji sportowej i serwuje tysiące uśmiechów w różnych kolorach tęczy.

Sport & Fun Festival otworzy w sobotę, 27.07.2019 Dzień Sportu – aktywne święto dla całej rodziny oraz miłośników sportów ekstremalnych. W programie sportowe zmagania, w tym zawody amatorskie i rodzinne na hulajnogach Monster Family, konkursy, pokazy mistrzów trialu motocyklowego, rowerowego i stuntu. Na gości czeka Strefa Kibica oraz Strefa gwiazd, w której będzie można spotkać osoby znane w świecie sportu, takich jak RAFAŁ SONIK. W ramach współpracy z Fundacją "Ambasada Dobroczynności" odbędą się też licytacje przedmiotów z autografami gwiazd, a zebrane środki przekazane na zakup sprzętu niezbędnego w rehabilitacji dzieci, które walczą o szansę na odzyskanie sprawności psychicznej i fizycznej.

W niedzielę, 28.07.2019, w drugi dzień Sport & Fun Festival na Kotelnicę Białczańską zawita święto kolorów i muzycznej rozrywki. Wyrzuty kolorowych proszków, zumba maraton kolorów, sportowe atrakcje oraz warsztaty plastyczne dla dzieci i rodzin, które poprowadzi HOPCUP.pl.

Na zakończenie wyjątkowe wydarzenie - koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej CLEO! Będzie też z nami OLA KUTZ, dziennikarka motoryzacyjna i artystka, a zarazem Ambasadorka i współprowadząca imprezę.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    194

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019