E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
Weekend pod znakiem promila
 dodano: 6 Lutego 2007    (źródło: Gazeta Krakowska - www.gk.pl - 2007/02/06)

Ubiegły rok przyniósł wzrost liczby pijanych kierowców na drogach powiatu tatrzańskiego. Po ostatnim weekendzie zapowiada się, że 2007 r. nie przyniesie zmiany tendencji.


W sobotę i niedzielę policja zatrzymała czterech pijanych kierowców. W sobotę na Olczy patrol złapał 76-letniego woźnicę. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał we krwi 1,2 promila alkoholu. Tego samego dnia w Zakopanem zatrzymano 64-letniego kierowcę busa. W czasie jazdy miał we krwi 0,73 promila alkoholu.

W niedzielę było podobnie. O godz. 3 nad ranem na ul. Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali 25-letniego turystę z Krakowa. Mężczyzna jadąc audi miał we krwi ponad 0,81 promila alkoholu.

Kilka godzin później zatrzymano 30-latka ze Szczekocin, który nie dość, że prowadził fiata 126p pod wpływem alkoholu, to jeszcze miał zatrzymane przez sąd prawo jazdy do końca 2008 roku. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał we krwi ponad 2 promile alkoholu.

(łb)«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    865

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2022